اظهارات تلخ مادر کاپیتان مرحوم استقلال / وقتی برای پرسپولیس بازی کرد،تنش لرزید و خودش را به مصدومیت زد

مادر رضا احدی درباره وضعیت وی اظهار داشت:پسرم گوشه گیر نبود؛ گوشه گیرش کردند. هیچ کس به جز بیژن طاهری سراغش را نمی گرفت. راستش گاهی با خودم فکر می کنم که رضا بیش از اندازه مهربان و درستکار بود. مشکلاتش را جار نمی زد و بیشتر در خودش می ریخت. پسرم در زمان فعالیتش درستکار و حرفه ای رفتار کرده بود. اینکه او را اینگونه کنار بگذارند عادلانه نبود. رضا خیلی ها را وارد فوتبال کرد اما همین آدم های روزهای آخر حتی بیمارستان هم نیامدند.

 

وی درباره اینکه از میان شاگردان سابقش چه کسانی پیگیر وضعیتش بودند گفت:آندرانیک تیموریان گاهی. اما دیگران انگار نه انگار. تنها برای خودنمایی است اگر جایی نام رضا را بیاورند قدیمی های فوتبال باز گهگاهی رضا را می دیدند، سراغش را می گرفتند.

 

مادر احدی خاطرنشان کرد:یادم می آید یک بار وقتی برنامه عادل فردوسی پور را دید حالش خیلی بد شد دیگر حتی نتوانست حرفی بزند او در آن زمان تنها این جمله را به زبان آورد:«آقای فردوسی پور مگر من هافبک چپ نبودم؟» من که نمی فهمم چه اتفاقی در آن برنامه افتاد ولی انگار قرار بود بهترین هافبک فوتبال ایران را انتخاب کنند؛ بعد اسم رضا را نیاوردند یا حذف کرده بودند یا نمی دانم چه. هرچه بود اینکه اسم رضا در گزینه های این برنامه نبود. برای خودش که این چیزها اهمیتی نداشت اما پسرش به این مسایل اهمیت می دهد. رضا همیشه دوست داشت مایه افتخار پسرش باشد. خیلی حالش بد بود. من که مادر هستم می فهمم این چیزها را رضا فکر می کرد.

 

وی درباره پیوستن احدی به پرسپولیس گفت:قشنگ یادم هست که رضا در اصفهان فوتبال بازی می کرد. خسته شده بود و همه اش می گفت می خواهد به تهران برگردد. در آن زمان امیر عابدینی به پسرم گفت پنج میلیون تومان به باشگاه ذوب آهن بدهد و بیاید تهران تا در ترکیب تیم پرسپولیس قرار بگیرد رضا وقتی وارد تهران شد به او گفته بودند که تو بیا مترجم تیم باشد! البته بعد گفته بودند که هم مترجم باش و هم فوتبال بازی کن. خودش می گفت وقتی برای پرسپولیس بازی کردم بدنم شروع  کرد به لرزیدن از ناراحتی. برای همین خودم را به مصدومیت زدم تا تعویض شوم او همیشه به من می گفت مدیر پرسپولیس گولش زده است.

 

مادر زنده یاد احدی درباره علاقه وی به ناصر حجازی اظهار داشت:ناصرخان را خیلی دوست داشت. خیلی هم دلش می  خواست با او کار کند اما نگذاشتند ولی خوشحالم چرا که اگر نگذاشتند پسرم در کنار ناصرخان بماند لااقل مزارش کنار مزار ناصرخان حجازی قرار دارد. این موضوع هم کاملا اتفاقی بوده ما دنبال اینکه کنار مزار ناصرخان دفنش کنیم نبودیم اما زمانی که او را دفن کردیم، دیدم مزارش درست کنار مزار ناصرخان حجازی قرار دارد.

همشهری

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

فیلم سریال آهنگ

دانلود فیلم خارجی