انتقاد آیت‌الله نوری‌همدانی از گرانی‌ها

به گزارش جهان به نقل از میزان، آیت‌الله حسین نوری همدانی در جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم با تقدیر از حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: این حضور پرشور مردم نشان‌دهنده دلدادگی به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است و مسیر استکبارستیزی، صهیونیست ستیزی و مقابله با آمریکا را ادامه می‌دهند.
 
مرجع تقلید شیعیان راهپیمایی 22 بهمن را عرصه لبیک‌گویی به امام(ره) و رهبر معظم انقلاب دانست و تصریح کرد: مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن سنگ تمام گذاشتند اینک نوبت مسئولان است که به فکر مردم باشند چراکه بیکاری و گرانی مردم را رنج می‌دهد.
 
استاد برجسته حوزه علمیه بابیان اینکه مشکلات مردم با سخنرانی و تبلیغات رفع نمی‌شود، خاطرنشان کرد: مردم از مسئولان توقع عمل دارند، مسئولان باید بدانند که راه‌حل واقعی نجات از مشکلات اقتصاد مقاومتی است و نباید به خارج چشم داشته باشند.
 
وی بابیان اینکه با اشاره به اینکه مردم گوش‌به‌فرمان رهبر معظم انقلاب هستند، گفت: مردم با حرف ایشان به میدان می‌آیند و در انتخابات هفتم اسفندماه حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند.
 
آیت‌الله نوری همدانی خطاب به مسئولان اظهار داشت: مسئولان در روابط خارجی عزت و استقلال کشور و اسلام را در نظر داشته باشند، ایران هراسی باید رفع شود چراکه با اسلام مغایر است.
 
مرجع تقلید شیعیان در خاتمه از مواضع وزیر امور خارجه درباره حقوق مردم سوریه تقدیر کرد و گفت: نباید به بهانه ایران‌هراسی و دخالت در امور کشورها، قدرت و دفاع از مظلومان منطقه را کمرنگ کنیم.
 

آلرژی و تغذیه