ایرانیان تفنگداران آمریکایی را به سخره گرفتند

به گزارش جهان به نقل از فارس، وبگاه شبکه خبری آمریکایی «ای بی سی نیوز» در گزارشی نوشت: ایران در مراسم سالگرد پیروزی انقلابش نیز تفنگداران آمریکا را مسخره نمود.
 
 ای بی سی نیوز نوشت: ایران در سی و هفتمین مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز به سخره گرفتن علنی 10 تفنگدار آمریکایی را که ماه گذشته در آب‌های ایران بازداشت شدند، ادامه داد.
 
بر این اساس،  گروهی از مردان و دست کم یک زن  زنجیر به دست در خیابان‌های مرکز شهر تهران  در مراسم جشن پیروزی انقلاب گردانده شدند.
 
بر این اساس، گروهی از مردان و دست کم یک زن (به نشانه تفنگداران آمریکایی دستگیر شده) زنجیر به دست زده شده در خیابان‌های مرکز شهر تهران در مراسم جشن پیروزی انقلاب گردانده شدند. افرادی که بسیاریشان اضافه وزن داشتند، در حالی‌که دست بر پشت سر بر زمین زانو زده بودند و مردانی نیز اسلحه‌های خود را به سوی آن‌ها نشانه گرفته بودند  در این مراسم مشاهده شدند . برخی دیگر از تفنگداران آمریکایی در مراسم بازسازی شده نیز سرهایشان با پارچه پوشانده شده و با طناب به هم بسته شده بودند.
 

شبکه آمریکایی یاد شده در گزارش خود نوشت: جمعیت نیز برای تماشای مجدد مسخره شدن تفنگداران آمریکا در این مراسم حاضر شدند.
 
ای بی سی نیوز در خاتمه با اشاره به بازتاب این مراسم در  رسانه‌های ایران نوشت: رسانه‌های ایران تصاویری را که در آن یکی از تفنگداران آمریکا در حال گریستن هنگام بازداشت بود را به نمایش گذاشتند.
 
گفتنی است، در 12 ژانویه سال جاری 10 تفنگدار آمریکایی با رخنه به آب های ایران در جزیره فارسی واقع در خلیج فارس از سوی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاضر در منطقه دستگیر شدند و البته با عطوفت ایران و با گذشت یک روز آزاد گشتند.

فانتزی

ابزار رسانه