درحالی‌که‌تحریم‌هابرداشته‌نشده؛ ظریف مهمان برنامه رشیدپورشد

به گزارش جهان، همین سه ماه پیش بود که عادل فردوسی‌پور گفت‌و‌گوی اختصاصی خود با محمدجواد ظریف را به عنوان برگ برنده برنامه «نود» و در اقدامی غیر قانونی در شب یلدا رسانه ای کرد.

اما مدیران سازمان صدا و سیما به حق اجازه پخش این گفت‌و‌گو را بر اساس سیاست گذاری سازمان صادر نکردند و در حالی فردوسی پور اذعان به خطاری خود داشت، ولی با گله مندی و عدم عذرخواهی از کنار آن گذشت.

حالا رضا رشیدپور در آخرین روزهای سال 94 به سراغ ظریف رفته و گفت‌و‌گوی مفصلی را با او برای برنامه دید در شب تدارک دیده است.

گفت‌و‌گوی ظریف در برنامه «دید در شب» به دو زبان انگلیسی و فارسی در همین هفته انجام شده و ظریف پیام نوروزی هم خطاب به مردم ایران داده است. این برنامه قرار است پنجشنبه هفته آینده 20 اسفند ماه به شکل اینترنتی پخش شود.

ضمن اینکه رشیدپور در برنامه ویژه دیگری به سراغ گفت‌و‌گو با محسن اسماعیلی هم رفته است. اسماعیلی که نامزد حضور در انتخاب خبرگان رهبری بود با کسب رتبه سیزدهم آرای مردم تهران به عنوان اولین چهره غیرروحانی تاریخ مجلس خبرگان وارد این مجلس شد.

گفت و گوی طریف با فردوسی پور و رشید پور در حالی اتفاق افتاده که بخش های مهمی از برجام علی رغم انجام کامل تعهدات توسط ایران، هنوز توسط طرف غربی اجرایی نشده است.

منبع: آی سینما

اخبار دنیای تکنولوژی

ماشین های جدید