دردسر جدید برای دروازه بان پرسپولیس در راه است

سوشا مکانی برای گرفتن مجوز بازی در پرسپولیس (مجوز مشروط تا زمان صدور حکم) تعهدنامه ای امضا کرده و تعهد داده مصاحبه نکند.

آل پاچینو ابر بازیگر هالیوودی در فیلم شیوه کارلیتو به کارگردانی برایان دی پالما که در ایران به نام راه کارلیتو مشهور است، در نقش کارلیتو پریگانته، خلافکار مافیایی که بعد از تحمل ده سال زندان از حکم حبس سی ساله اش و آزادی مشروط از حبس، تصمیم گرفته زندگی قانونمندی داشته باشد، دیالوگ معروفی دارد؛ «من عادت های بدم را ترک کرده ام اما این عادت های بد هستند که من را ترک نمی کنند و به سراغم می آیند!»

مکانی از این دیالوگ معروف استفاده کرده و در گفتگوی ویدیویی با سایت ۳۰۹۰ گفته است: «من اهل حاشیه نیستم اما حاشیه ها به سراغم می آیند!»

به همین سادگی سوشا برای خودش یک حاشیه جدید تولید کرده است! او با همین جمله جنجالی که قابل تکذیب هم نیست، زیر تعهدی که آن را امضا کرده، زده است. همین مصاحبه می تواند دردسر عظیمی برای او درست کند و سوشا دوباره شانس همراهی پرسپولیس را از دست بدهد.

یادمان نرفته دفعه قبل هم سوشا مجوز موقت گرفته بود اما چون یک پست اینستاگرامی بی موقع و عجیب و طلبکارانه منتشر کرد، مجوزش لغو شد.

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

اندروید

پامنا موبایل لپ تاپ