فروش ویژه محصولات ایران خودرو مدل ۹۵

در طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل ۹۵ ویژه دهه مبارک فجر محصولات خانواده پارس، خانواده ۴۰۵، خانواده ۲۰۶، خانواده سمند، خانواده تندر، رانا، دنا و آریسان عرضه می شود که وانت آریسان دوگانه سوز و تندر پیکاپ هشت میلیون ریال و تندر ۹۰ اتوماتیک ۲۵میلیون ریال کارت هدیه خواهند داشت.

در این طرح فروش، رانا با گارانتی سه سال یا ۵۰ هزار کیلومتر پیمایش عرضه خواهد شد. خودروها در رنگ های متنوع عرضه شده و تحویل آن ها ۲۰ روزه خواهد بود.

براساس این گزارش طرح فروش اعتباری با مدل ۹۵ ویژه دهه مبارک فجر نیز از روز سه شنبه آغاز شده و هموطنان می توانند محصولاتی از خانواده ۴۰۵، خانواده ۲۰۶، خانواده سمند، سورن، رانا، تندر پیکاپ و دنا را با پرداخت ۵۰درصد قیمت نهایی محصول خریداری کنند. رقم پیش پرداخت برای سه محصول رانا، آریسان و تندر پیکاپ ۴۰درصد بوده و مابقی در چند فقره چک پرداخت خواهد شد. تحویل خودروها در طرح فروش اعتباری یک ماهه است.

هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزییات این طرح های فروش به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور و یا آدرس اینترنتی www.ikco.ir مراجعه کنند.

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

سایت استخدامی