لیست۳۰نفره‌ائتلاف‌اصولگرایان درتهران امشب نهایی‌می‌شود

به گزارش جهان، لیست نهایی ائتلاف سراسری اصولگرایان که با نظر اجماعی اعضای کمیته بررسی صلاحیت های شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان پیشنهاد  شده در جلسه امشب شورای مرکزی این ائتلاف نهایی و به زودی توسط حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اعلام خواهد شد.اغلب اسامی قبلا به تصویب شورا رسیده بودند.

حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفته است:تاقبل ازتایید نهایی فهرست اصولگرایان درجلسه شورای مرکزی ائتلاف، اسامی مطرح شده در فضای مجازی ورسانه ها صرفا گمانه زنی است.

لیست 30 نفره اصولگرایان که اسامی کامل آن نزد خبرنگار تسنیم محفوظ است متشکل از 4 نامزد روحانی و 6 نامزد زن  است؛ 16 نفر از اسامی حاضر در لیست ائتلاف سراسری اصولگرایان از نمایندگان مجلس نهم و 14 نامزد دیگر از کاندیداهای جدید، جوان و دانشگاهی هستند.

مدرک تحصیلی اکثر نامزدهای لیست ائتلاف اصولگرایان دکترا یا معادل آن است و به دلیل اهمیتی که راهبرد انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان بود، گرایش و تخصص اصلی اکثر نامزدها اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

طبق آنچه در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان انجام شد، نامزدهای ائتلاف سراسری اصولگرایان با نظر اجماعی انتخاب شده‌اند و تمام گروه‌ها و جریان‌های سیاسی حاضر و پایبند به ائتلاف نظر قطعی روی نامزدهای ائتلاف سراسری اصولگرایان دارند.
منبع:تسنیم

مد روز

روزنامه قانون