نظارت ویژه کی‌روش روی تمرینات

به گزارش جهان به نقل از تسنیم، اولین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی جدید این تیم پیش از دیدار مقابل هند و عمان در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و جام ملت‌های 2019 امارات از ساعت 15:30 امروز (دوشنبه) در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی آغاز شد.

* در تمرین امروز از 24 بازیکن دعوت‌شده به اردوی تیم ملی 22 نفر در تمرینات حضور داشتند که علیرضا جهانبخش و کریم انصاری‌فرد به‌دلیل بازی‌های تیم‌های‌شان در لیگ‌های هلند و یونان غایب بودند.

* کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از آغاز تمرین دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و سپس بازیکنان به سه دسته تقسیم شدند و تمرینات آغاز شد.

* علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری و رشید مظاهری، سه دروازه‌بان حاضر در اردو زیر نظر دن‌گاسپار به تمرینات اختصاصی دروازه‌بانی پرداختند.

* رضا قوچان‌نژاد، مسعود شجاعی و مرتضی پورعلی‌گنجی در ابتدای تمرین به‌صورت جداگانه زیر نظر دکتر دیه‌گو تمرینات اختصاصی انجام دادند که پس از گذشت 10 دقیقه از تمرین قوچان‌نژاد و شجاعی به جمع دیگر بازیکنان پیوستند و پورعلی‌گنجی تمرینات اختصاصی خود را ادامه داد.

* 16 بازیکن تیم ملی ابتدا زیر نظر میکو بدن‌های خود را گرم کردند و پس از اضافه شدن رضا قوچان‌نژاد و مسعود شجاعی تمرینات آمادگی جسمانی و کار با توپ را دنبال کردند. با گذشت 30 دقیقه از آغاز تمرین و به‌دنبال استراحتی کوتاه، کی‌روش تمرین تاکتیکی را برای بازیکنان شرح داد.

* تمرین تاکتیکی امروز بازی فوتبال گل کوچک با شش دروازه بود که بازیکنان به دو دسته سفید و قرمز تقسیم شدند و مسعود شجاعی نیز با کاور زردرنگ بین بازیکنان حضور داشت. پورعلی‌گنجی نیز پس از انجام تمرینات اختصاصی به تمرینات گروهی اضافه شد.

* بخش اول تمرین تاکتیکی کی‌روش 30 دقیقه به طول انجامید که پس از آن دروازه‌بان‌ها به تمرینات گروهی اضافه شدند تا فوتبال درون‌تیمی با دو دروازه بزرگ دنبال شود. مسعود شجاعی در این تمرین نیز همچنان با کاور زردرنگ به هر دو تیم کمک می‌کرد.

* کارلوس کی‌روش در میانه میدان عملکرد شاگردانش را زیر نظر داشت و در بخش‌هایی که لازم بود نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* تمرین تاکتیکی شاگردان کی‌روش در ساعت 17 به پایان رسید و سپس سرمربی تیم ملی با بازیکنان هجومی این تیم ضربه به‌سمت دروازه را تمرین کرد و هافبک‌ها و مدافعان نیز به‌صورت جداگانه روی یکی از دروازه‌ها تمرینات خود را ادامه دادند.

رضا قوچان‌نژاد که از امروز به تمرینات تیم ملی اضافه شده است در پایان تمرین ریکاوری مختصری داشت. او در بازی روز شنبه چارلتون مقابل شفیلد ونزدی در ترکیب اصلی تیمش جای داشت، اما نتوانست مانع از شکست سنگین سرخپوشان چارلتون شود.

دانلود فیلم و سریال تلویزیونی

هنر