گلزنی در دربی بهترین اتفاق سال ۹۴ بود/ عیدی اصلی را اردیبهشت به هواداران می دهیم

علی علیپور گلزنی در دربی بهترین اتفاق سال 94 بود/ عیدی اصلی را اردیبهشت به هواداران می دهیم

یکی از فوتبالیست هایی که توانست در سال ۹۴ برای خودش نام و آوازه ای درست کند علی علیپور بود؛ بازیکنی که مدت ها نیمکت نشین بود اما آنقدر خوب کار کرد که حالا تبدیل به یکی از مهره های اصلی پرسپولیس شده است. گفتگوی نوروزی نامه نیوز با مهاجم جوان پرسپولیس را می خوانید.

 

سال ۹۴ برای تو چطور گذشت؟

باید بگویم در  این مدتی که از خدا عمر گرفته ام سال ۹۴ برای من بهترین سال بود. در این سال هواداران پرسپولیس بیشتر از قبل مرا پذیرفتند و این بهترین اتفاق برای من بود.

 

بهترین و بدترین اتفاقی که برایت در سال ۹۴ افتاد کدام بود؟

نه تنها برای من بلکه برای همه پرسپولیسی ها در گذشت هادی نوروزی بدترین اتفاق بود. من از آقا هادی مشورت های زیادی می گرفتم و او هم به خوبی هوای من را داشت اما واقعا هنوز هم باورم نمی شود که او دیگر بین ما نیست. بهترین اتفاق هم که بدون تردید گل زنی در دربی بود که بهترین اتفاق ورزشی ام بوده است. تا دو روز بعد از گلزنی نمی دانستم چقدر کار مهمی انجام دادم و واقعا گیج بودم اما خوشحالم که نام من هم در تاریخ دربی ها ثبت شد و توانستم هواداران را خوشحال کنم.

 

در سال ۹۵ چه برنامه هایی داری؟

واقعا از الان ذوق زده هستم. در اردیبهشت ماه ۲ اتفاق بزرگ برای من رخ خواهد داد. امیدوارم با پرسپولیس بتوانم قهرمان لیگ برتر شوم. هفته بعد از پایان لیگ هم مراسم عروسی من برگزار خواهد شد که اگر این عروسی با قهرمانی هم همراه باشد بهترین اتفاق زندگی من خواهد بود.

 

پرسپولیس می تواند قهرمان شود؟

من با برد مقابل صبای قم به هواداران عیدی دادیم اما امیدوارم عیدی اصلی را در پایان لیگ با قهرمانی در لیگ برتر به آن ها بدهیم چون به همه آن ها بدهکار هستیم و امسال با وجود اینکه در برخی بازی ها خوب نبودیم اما دست از حمایت بر نداشتند.

 

آرزوی تو در سال ۹۵؟

در بحث ورزشی قهرمانی با پرسپولیس و در نهایت دعوت به تیم ملی آرزوی من است. همچنین آرزوی سلامتی برای خانواده ام هم دارم./نامه

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

خبرگذاری اصفحان

آخرین اخبار ورزشی