- - - - - -

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۰

, ,

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۱۳۹۰

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ و شانزدهمین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از جزئیات چگونگی دریافت کارت خود مطلع شوند.

جزئیات زمان، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ و شانزدهمین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور دوشنبه ۱۸ بهمن اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ و شانزدهمین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از جزئیات چگونگی دریافت کارت خود مطلع شوند.تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۱۸ بهمن بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود و در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه ۱۸ و ۲۵ بهمن نیز منتشر می شود.

کارتهای ورود به جلسه آزمون برای کلیه داوطلبان آزمون مذکور از روز دوشنبه ۲۵ بهمن بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می شود و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد باید در فرصت تعیین شده نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام کنند. شهرستان محل برگزاری آزمون و آدرس حوزه امتحانی مربوط در ذیل کارت ورود به جلسه آزمون هر داوطلب درج شده است.

آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ در صبح و بعدازظهر روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ بهمن در ۴۰ شهر مختلف کشور و در ۱۴۲ کد رشته امتحانی برگزار می شود.

به گزارش مهر، ۸۷۰ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ ثبت نام کرده اند و حدود ۸۰ هزار نفر نیز در دو رشته ثبت نام کردند.


http://radfun.ir/img/images/54675661616707053556.png

نظر شما درباره کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۰ چیست؟