راد فان
ads

ads

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۰

  • 62

, ,

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۱۳۹۰

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ و شانزدهمین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از جزئیات چگونگی دریافت کارت خود مطلع شوند.

جزئیات زمان، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ و شانزدهمین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور دوشنبه ۱۸ بهمن اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ و شانزدهمین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از جزئیات چگونگی دریافت کارت خود مطلع شوند.تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۱۸ بهمن بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود و در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه ۱۸ و ۲۵ بهمن نیز منتشر می شود.

کارتهای ورود به جلسه آزمون برای کلیه داوطلبان آزمون مذکور از روز دوشنبه ۲۵ بهمن بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می شود و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد باید در فرصت تعیین شده نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام کنند. شهرستان محل برگزاری آزمون و آدرس حوزه امتحانی مربوط در ذیل کارت ورود به جلسه آزمون هر داوطلب درج شده است.

آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۰ در صبح و بعدازظهر روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ بهمن در ۴۰ شهر مختلف کشور و در ۱۴۲ کد رشته امتحانی برگزار می شود.

به گزارش مهر، ۸۷۰ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ ثبت نام کرده اند و حدود ۸۰ هزار نفر نیز در دو رشته ثبت نام کردند.نظر شما درباره کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۰ چیست؟


بخرید!
ساعت دیواری
 ساعت مچی
 عینک آفتابی
خرید اینترنتی مانتو، ساپورت، سارافون