header

نامه یشکسوتان پرسپولیس به رئیس جمهور


مالک باشگاه استیل آذین از اقدام کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس برای نوشتن نامه‌ای به رئیس جمهور خبر داد و گفت: پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس توان خرید سهام این باشگاه را دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین در جمع پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با بیان این مطلب افزود: افتخارم این است که امروز در کنار شما حضور دارم. بعد از انقلاب همیشه آرزویم این بوده که به پرسپولیس خدمت کنم و آمدنم به فوتبال به خاطر خدمت به پرسپولیس بود نه اینکه “برند” استیل آذین را معرفی و تبلیغ کنم.

وی افزود: وقتی وارد فوتبال شدم آقای علی پروین به من گفت حیف است این هزینه ها را در فوتبال می‌کنید، بهتر است شما پولی که در نظر دارید را در باشگاه پرسپولیس خرج کنید. من هم توفیق این را داشتم که یک سال در پرسپولیس باشم که متاسفانه بنا به دلیلی از تیم محبوبم جدا شدم.

مالک باشگاه پرسپولس خاطرنشان کرد: امسال در راستای خصوصی‌سازی دولت قرار است باشگاه پرسپولیس را به مردم واگذار کند. به عقیده من چه کسانی بیشتر از پیشکسوتان حق دارند پرسپولیس را در اختیار بگیرند، آنهایی که جوانی خود را برای این باشگاه گذاشتند.

وی با تاکید بر اینکه این باشگاه با زحمات قدیمی هایش به جایگاه فعلی رسیده، تاکید کرد: تا به امروز هر بلایی سر من در این فوتبال آمده ایرادی ندارد، من ناراحت نیستم و خوشحالم که از امروز در خدمت شما هستم.

هدایتی اختلاف سلیقه را از عوامل آسیب و آفت فوتبال کشور خواند و افزود: وقتی در فوتبال افرادی که از جنس فوتبال نباشند حضور یابند باعث لطمه به وجود این رشته ورزشی می‌شود زیرا قدر نعمت را نمی‌دانند و ناشکری آنها به نعمت ضربه می‌زند.

وی با طرح این سئوال که چرا باید پرسپولیس در بین ۴ تیم باید در آسیا چهارم شود، خاطرنشان کرد: اگر شما دوستان دور هم جمع شوید و دست در دست هم قرار دهید، مشتتان محکم می‌شود. شما توان فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … را دارید و می‌توانید باشگاه خود را اداره کنید.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، پیشکسوتان را شناسنامه باشگاه پرسپولیس خواند و اظهار داشت: خودتان را دست کم نگیرید امروز که کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تشکیل شده و قرار است نامه‌ای به رئیس جمهور بنویسند، نامه آنها نامه‌ای ویژه خواهد بود که می‌تواند آنها را در رسیدن به حقشان کمک کند.

وی با تاکید بر اینکه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس توان خرید سهام این باشگاه را دارند، تاکید کرد: خوشبختانه همه شما پیشکسوتان می‌توانید سهام این باشگاه را بخرید و اگر نتوانید این کار را بکنید من به شما وام می‌دهم تا بتوانید این کار را انجام دهید.

مالک باشگاه استیل آذین خاطرنشان کرد: پرسپولیس در دو سال گذشته قهرمان جام حذفی شده آیا در این دو سال کسی برای پرسپولیس جشن قهرمانی گرفته است؟ آیا کسی از علی دایی سرمربی این تیم تجلیل کرده است؟

وی در ادامه از برگزاری جشن قهرمانی باشگاه پرسپولیس در ۲۶ تیر ماه خبر داد و تصریح کرد: برای حضور در این جشن از علی دایی سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکنان این تیم که برای قهرمانی در جام حذفی تلاش کردند دعوت و از آنها تقدیر می‌کنیم. از پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس هم دعوت می‌کنیم تا به این مراسم بیایند و در نهایت تمام حرفهایمان را در این جشن خواهیم زد.

هدایتی با بیان اینکه برای ما مهم عزت پرسپولیس است و تا ایران هست پرسپولیس نیز هست، در پایان گفت: ما به عنوان نوکر چند صباحی به پرسپولیس خدمت می کنیم این افتخار بزرگی است اما امیدوارم همیشه پرسپولیس در اوج باشد. قطعا ما با تلاش و حمایت از همدیگر می توانیم به حقمان برسیم زیرا حق گرفتنی است.

منبع : خبرگزاری مهر