header

امی ۲۰۱۴ چه کسانی باید امسال برنده شوند؟


 

چه کسانی باید امسال برنده شوند؟

پیش بینی سایت یاهو و متاکریتیک

 

 

امی ۲۰۱۴ چه کسانی باید امسال برنده شوند؟

 

آیا کارآگاه واقعی سریال بریکینگ بد را کنار می زند؟ آیا veep به برنده شدن های پشت سر هم خانواده ی مدرن پایان خواهد داد؟ ما قبل از بزرگترین مراسم تلویزیونی سال به بررسی مدعیان شاخه های اصلی مراسم امی – نامزدهای شایسته ای که باید برنده شوند و نامزدهایی که احتمال برنده شدن آن ها وجود دارد- خواهیم پرداخت.

بهترین سریال درام:

باید برنده شود: بریکینگ بد

فصل آخر این سریال جایگاه آن را به عنوان یکی از برترین سریال های تاریخ تلویزیون محکم تر کرد. همین کافیست!

می تواند برنده شود: کارآگاه واقعی

آیا یک سریال تازه وارد می تواند معادلات را بر هم بزند؟ کاملا امکان پذیر است و سریال کارآگاه واقعیِ شبکه ی HBO قطعا با سر و صدایی که به پا کرده می تواند این کار را انجام دهد. تصمیم شبکه AMC مبنی بر دو بخشی کردن فصل آخر بریکینگ بد ،برای دادن شانس بیشتر به سریال مورد علاقه ی امی، ممکن است کاملا برعکس عمل کند.

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام:

 

امی ۲۰۱۴ چه کسانی باید امسال برنده شوند؟

 

باید برنده شود: برایان کرانستون ( بریکینگ بد)

واضح است. آخرین فصل بریکینگ بد در زمینه ی بار دراماتیک حقیقتا به کمال رسید و برایان کرانستون ، با به تصویر کشیدن والتر وایت و تبدیل شدنش به یک هیولای نادم ، در به ثمر رسیدن تمام زمینه چینی های پنج فصل سریال نقش عمده ای داشت .

می تواند برنده شود: متیو مک کاناهی ( کارآگاه واقعی)

متیو مک کاناهی همین حالا هم سال فوق العاده ای را با برنده شدن یک اسکار برای باشگاه خریداران دالاس پشت سر گذاشته و این موفقیت ها می توانند او را یک قدم به جایزه نزدیک تر کنند.

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال درام:

 

امی ۲۰۱۴ چه کسانی باید امسال برنده شوند؟

 

باید برنده شود: رابین رایت ( خانه ی پوشالی)

رابین رایت رسما درخشان ترین ، جذاب ترین و ترسناک ترین عنصر خانه ی پوشالی است.

می تواند برنده شود: لیزی کاپلان ( masters of s*x)

کلیر دینس همیشه جزو محبوب ها بوده و به خاطر نقشش دو سال گذشته توانسته جایزه را کسب کند اما به نظر می رسد در این رشته باید انتظار غافلگیری را داشته باشیم. بازیگر سریال دیگرِ شبکه showtime ، لیزی کاپلان، یکی از مدعیان جدی این رشته است.

بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال درام:

 

امی ۲۰۱۴ چه کسانی باید امسال برنده شوند؟

 

باید برنده شود: آرون پال ( بریکینگ بد)

سلطه ی بریکینگ بد به حق خواهد بود و ما خوشحال می شویم که برای آخرین بار “Yeah b…!” را از دهان آرون پال بر روی سن بشنویم!

می تواند برنده شود: پیتر دینکلیج ( بازی تاج و تخت)

دینکلیج هر سال برای این سریال نامزد شده است اما از سال ۲۰۱۱ نتوانسته جایزه را کسب کند.این فصل بازی تاج و تخت فصل فوق العاده ای برای تایریون لنیستر بوده و نمی توانیم قدرت تاج وتخت را نادیده بگیریم.

بهترین بازیگر مکمل زن در سریال درام:

 

امی ۲۰۱۴ چه کسانی باید امسال برنده شوند؟

 

باید برنده شود: آنا گان ( بریکینگ بد)

بازیِ گان در اپیزود “Ozymandias” بهترین بازی او تا به امروز بوده است.اسکایلر وایت چاقو به دست گرفته تا از فرزندانش در مقابل پدرشان دفاع کند و سپس به دنبال والت می دود و فریاد می زند تا هالی ، فرزند کوچکشان ، را از او پس بگیرد…از هر جهت تکان دهنده است و به علاوه او سال گذشته در این شاخه برنده بوده است.

می تواند برنده شود: لنا هدی ( بازی تاج و تخت)

لنیسترها همیشه بدهیشان را پرداخت می کنند ولی شاید امسال سالی باشد که چند امی کسب کنند .سرسی لنیستر هیولایی با قلبی از سنگ است اما به لطف حضور حرفه ایِ هدی یکی از شخصیت های محبوب سریال است.

بهترین سریال کمدی:

باید برنده شود:veep

حالا veep با توجه به چندین بردی که سال گذشته داشته از جمله جولیا لوئی دریفوس و تونی هال ، یکی از مدعیان اصلی به حساب می آید . اگر قرار باشد کسی مانع رکوردشکنی های خانواده ی مدرن باشد veep همان سریال خواهد بود.

می تواند برنده شود: نانجی مد جدید است

اما برنده شدن کمدیِ نتفلیکس که در زندان زنان می گذرد هم می تواند برای امی وسوسه انگیز باشد. هیجان انگیز است و هنوز تازه محسوب می شود و محصول یک شبکه ی آنلاین و غیرسنتی است.

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در سریال کمدی:

باید برنده شود:لوئیس سی کی ( لوئی)

او شاید مثل دیگر بازیگران اصلی که انتظار داریم نباشد و سریال هم مثل یک کمدی معمولی نیست اما لوئیس سی کی کارش را تمام و کمال انجام می دهد . ما فکر می کنیم که چهارمین نامزدیِ او دیگر باید به برد ختم شود.

می تواند برنده شود: جیم پارسونز ( نظریه ی انفجار بزرگ)

از طرف دیگر بیگ بنگ همچنان موفق ترین کمدی در حال پخش است و پارسونز هم سال فوق العاده ای را پشت سر گذاشته ( او برای قلب معمولی از شبکه HBO هم نامزد شده است )این ششمین نامزدی او است که سه جایزه هم برای این نقش کسب کرده است پس مشخصا گزینه مناسبی برای رای دهندگان به نظر می رسد.

بهترین بازیگر نقش اصلی زن در سریال کمدی:

باید برنده شود: جولیا لوئی دریفوس ( veep )

فقط همیشه تمام جوایز را به او بدهید.جدی می گویم…

می تواند برنده شود: تیلور شیلینگ ( نارنجی مد جدید است)

بعضی ها پایپر چپمن را دوست دارند و بعضی دوست دارند که از او متنفر باشند اما آنقدر حرف و حدیث پیرامون حضورش هست که توجه ها را به او جلب کند. شخصیت به طرز بحث برانگیزی ضعیف ترینِ سریال است اما شیلینگ همیشه در عالی ترین سطح حضور دارد.

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی:

باید برنده شود: تونی هال ( veep )

هر چه بیشتر گریِ بیچاره که توسط هال تصویر شده را می شناسیم بیشتر شگفت زده می شویم و همه این ها به لطف اشتیاقی است که هال در بازی در این نقشِ بدبخت و تحت سلطه دیگران به خرج می دهد.

می تواند برنده شود:آندره براور(Brooklyn Nine-Nine)

اندی سمبرگ -بازیگر برنده جایزه ی گلدن گلوب – و سریال جدید شبکه FOX امسال به شدت شوکه کننده بودند اما براور واقعا غافلگیرکننده است و او با هشت نامزدی و دو برد به نوعی بازیگر محبوب امی است .

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال کمدی:

باید برنده شود: کیت مالگرو ( نارنجی مد جدید است)

این سریال وقتی بار اصلی را به عهده بازیگران مکمل می گذارد به راستی می درخشد و هیچ کس خنده های تمسخرآمیز ، خشونت و اُوِراکتینگ را مثل مالگرو در نقش رِد اجرا نمی کند.

می تواند برنده شود:آنا کلامسکی ( veep )

کلامسکی سال گذشته خندان در میان حضار دیده می شد درحالی که همبازی هایش دریفوس و هال هر دو آن شب برنده شدند و سخنرانی خوبی هم داشتند . دوست داریم او هم در پیروزی به آن ها بپیوندد.

بهترین مینی سریال:

باید برنده شود: فارگو

فارگو ، فارگو ، فارگو ، فارگو… اصلا سریال دیگری نامزد شده؟ مهم نیست: فارگو.

می تواند برنده شود: بخش بالا را مشاهده کنید!

و این روند هر رشته ی دیگری که فارگو در آن نامزد شده را شامل می شود.

سایت متاکریتیک هم در آستانه برگزاری امی ۲۰۱۴ نظر و پیش بینی کارشناسان را منتشر کرده که به این شرح است:

در بخش سریال کمدی کارشناسان بیشترین شانس را برای نارنجی مد جدید است قائل شده اند . در بخش بهترین سریال درام بریکینگ بد با ۹۲ در صد آرا پیشتاز است و دربخش مینی سریال فارگو با ۱۰۰ درصد مدعی اصلی این بخش شمرده شده است.در بخش بازیگر مرد و زن کمدی به نظر کارشناسان به ترتیب جیم پارسونز و جولیا لوئی دریفوس بیشترین شانس را دارند و در بخش بازیگر مکمل مرد و زن آندره براور و آلیسون جینی منتخب متاکریتیک بوده اند. در بخش بازیگر مرد و زن درام به ترتیب متیو مک کاناهی و جولیانا مارگولیس بیشترین رای را کسب کرده اند و در بخش مکمل آرون پال و آنا گان بیشترین بخت را دارند. در بخش بازیگر زن و مرد مینی سریال هم بیلی باب تورنتون و سیسلی تایسون بیشترین رای را کسب کرده اند و مت بومر و آلیسون تلمن در بخش بازیگر مکمل دارای بیشترین شانس در بخش مکمل شناخته شده اند.

برای فهمیدن برندگان این دوره ی جوایز امی کمتر از یک روز دیگر باید صبر کنیم.

 

شما فکر می کنید چه کسانی فاتح این دوره ی مراسم امی خواهند بود؟

 

نقد فارسی / Taraneh 92

اخبار سینمای جهان