header

حمله حسن عباسی به فوتبال/برنامه نود شیطانی است!


«روزپلاس» با این مقدمه افزوده است: او حتی به مبالغ دریافتی بازیکنان ایرانی از باشگاه‌های خارجی هم نقد داشته و با کنایه گفته است: کسی که از تیم آلمانی تا قطری میلیون‌ها دلار گرفته، کجا به درد این جامعه خورده است؟

برنامه نود هم ردیف با شیطان!

عباسی که پیش از این نیز در جریان یک سخنرانی عجیب ارتش را غیرمنصفانه به چالش کشیده و در این‌باره با برخورد قاطع از طرف جامعه روبه‌رو شده بود، این‌بار برنامه نود را هم ردیف با شیطان دانسته و می‌گوید: تا نزدیک اذان صبح برنامه نود پخش می‌شود که چه کسی پیراهن چه کسی را کشیده است؛ این غفلت است و کار شیطان!

امیر حسین اصلانیان: مردم قضاوت کنند آیا ما لمپن هستیم؟

در این‌باره، امیرحسین اصلانیان مهاجم سابق پرسپولیس به روزپلاس گفت: من تا به حال این آقا را ندیده‌ام، از حواشی‌ای که پیش از این داشته هم بی‌خبر هستم، اما به یک‌باره بسیاری از هواداران در فضای مجازی ویدیوئی را برای من فرستادند که واقعاً متعجب شدم! در جایی به آقای دایی اشاره می‌کنند که چندین میلیون دلار از آلمان و قطر گرفته اما تا به حال به درد جامعه نخورده که به نظرم بهتر است خود علی دایی جواب این بخش را بدهد، اما جایی می‌گوید تمام بازیکن‌ها لمپن هستند! پدر بزرگ من حقوق خوانده است، پدرم جراح است، خود و برادرم تحصیلات دانشگاهی داریم و برادرم در کانادا از مدیران ارشد است، در 20 سالی که فوتبالیست بودم به عشق مردم و هواداران میلیونی پرسپولیس پنج سال به طور رایگان برای این تیم بازی کردم. این درست نیست اگر با کسی مشکل شخصی داریم دل میلیون‌ها هوادار فوتبال را بشکنیم و به پربیننده‌ترین برنامه تلویزیون توهین کنیم.

ایسنا


اخبار داغ در مرسیا