header

چند تغییر در ترکیب استقلال برای جام حذفی


آبی پوشان باید در غیاب دو بازیکن ملی پوش و فیکس خود به مصاف ملوان نوین انزلی بروند. وریا غفوری و امید ابراهیمی دو ملی پوشی هستند که منصوریان البته برای پر کردن جای خالی آنها مهره های تاثیر گذاری در اختیار دارد و طبیعی است که نگرانی بابت حضور در جام حذفی بدون ملی پوشان خود نداشته باشد.

فرشید باقری در دیدار با ملوان نوین اولین و تنها گزینه برای جانشینی امید ابراهیمی در ترکیب آبی پوشان خواهد بود اما جانشین وریا غفوری در ترکیب اولیه استقلال یکی از علامت سوال های بزرگ منصوریان است. سرمربی آبی ها برای انتخاب جانشین غفوری می تواند مگویان یا حسینی را که پیش از این در این منطقه از زمین به بازی رفتند را در پست غیر تخصصی به میدان بفرستد که البته با توجه به میل به هجوم آبی ها در این دیدار تقریبا آسان این اتفاق موضوعی دور از ذهن است.

خسرو حیدری اما دومین گزینه برای جانشینی وریا غفوری ملی پوش در این منطقه از زمین است. بازگشت حیدری به پست دفاع کناری گزینه محتمل تری برای منصوریان خواهد بود و سرمربی استقلال با انتقال این بازیکن به دفاع راست و استفاده از یک هافبک راست مانند آرش افشین یا جابر انصاری این منطقه از زمین تیم خود را در دیدار برابر ملوان نوین به زمین خواهد فرستاد.

ورزش سه


اخبار داغ در مرسیا