header

مجوز طارمی باطل شد


چند بازیکن از جمله مهدی طارمی بنا به دلایلی با این موضوع مخالفت کردند و به همین دلیل، مورد غضب مسئولان باشگاه قرار گرفتند. این موضوع برای مهاجم سرخ‌پوشان، تبعات بیشتری نیز داشت و این در حالی است که علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس، همه اخبار در مورد درگیری با طارمی را تکذیب کرد.

با این حال آقای‌ گل پرسپولیسی‌ها در لیگ قبلی که در همین فصل نیز گل‌های حساسی برای تیمش به ثمر رسانده، چندان موردتوجه و لطف مدیران باشگاه قرار ندارد. بی‌مهری به او از سوی مدیریت باشگاه حتی در ضیافت شام بازیکنان که پس از اتمام دیدار پرسپولیس مقابل صنعت ‌نفت آبادان در هتل المپیک برگزار شد نیز هویدا بود. البته این موضوع، تبعات دیگری نیز برای ستاره سرخ‌پوشان داشت.

از سوی اسپانسر باشگاه یک برنامه ویدیویی تدارک دیده شده تا از سوی وب‌سایت‌های مختلف منتشر شود. قرار بود از پرسپولیس‌، اولین میهمانان این برنامه ویدیویی رامین رضاییان و مهدی طارمی باشند، اما با دستور مدیریت باشگاه، شانس حضور طارمی در برنامه مورد اشاره از بین رفت و طارمی نیز راهی بوشهر شد تا درکنار خانواده‌اش باشد. به نظر می‌رسد در این ‌باره در آینده، باید منتظر شنیدن و خواندن اخبار بیشتری بود.

خراسان ورزشی


اخبار داغ در مرسیا