header

خودکشی بعد از قتل همسر سابق


دوم خردادماه سال 94 بود که مأموران پلیس تهران از مرگ مشکوک زن 49 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های شهر با خبر و در محل حاضر شدند.

پسر این زن که مادرش را به بیمارستان منتقل کرده بود، توضیح داد:پدر و مادرم چند سال قبل از هم طلاق گرفتند، اما مشاجره‌های آنها بعد از جدایی هم ادامه داشت. من و دو خواهرم همراه مادرمان زندگی می‌کردیم و پدرمان هم با زن دیگری ازدواج کرد با این حال گاهی تماس می‌گرفت و با مادرم دعوا می‌کرد. مدتی که گذشت متوجه شدیم او همسر دومش را هم طلاق داده است. پسر جوان ادامه داد: امروز در خانه بودم که پدرم وارد شد.

او به سراغ مادرم رفت و شروع به کتک زدنش کرد. شدت یکی از ضربه‌ها به حدی بود که مادرم بیهوش شد. وقتی او را به بیمارستان منتقل کردیم، گفتند که به علت شدت جراحت فوت شده است. 

بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی تلاش‌های پلیس برای بازداشت مرد 55 ساله به جریان افتاد.

در حالی که بررسی‌ها در جریان بود، مأموران متوجه شدند که متهم با حلق‌آویز کردن خود به زندگی‌اش پایان داده است. 

فرزندان زن میانسال با ارسال لایحه‌ای به دادستان اعلام کردند از آنجا که پدر سابقشان بعد از ارتکاب قتل مادرشان خودکشی کرده و پرونده مختومه اعلام شده است، درآمدی برای ادامه زندگی ندارند. آنها درخواست کردند تا دیه مادرشان از بیت‌المال پرداخت شود. بعد از آن بود که پرونده برای رسیدگی به درخواست فرزندان مقتول به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

هیئت قضایی بعد از بررسی اوراق پرونده وارد شور شدند.

تابناک


اخبار داغ در مرسیا