header

نقدی: آخرین حربه آمریکا نفوذ از راه دوستی بود که با آمدن ترامپ آنهم تمام شد


وی اظهار داشت: نفوذ از طریق دوستی و متقاعد کردن دولت و ملت ایران به منظور اینکه تنها راه پیشرفت در گرو برقراری ارتباط با آمریکا است از آخرین حربه آنان به شمار می رود.


سردار نقدی با بیان اینکه آمریکا، سی سال در زمینه مسایل فرهنگی با ملت ایران به مبارزه پرداخت، تصریح کرد: دوران ابر قدرتی آمریکا خاتمه یافته و باید غزل خداحافظی را بخواند.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکا عقل ندارد زیرا آنها توصیه پذیر نیستند، خاطر نشان کرد: اقداماتی مثل به راه انداختن عملیات تروریستی و دامن زدن به آن، حربه تحریم های فلج کننده و تهدیدات نظامی گری از دیگر اقدامات آنها در سالهای گذشته علیه ملت ما بوده است.


سردار نقدی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تسلیت به خانواده و ملت ایران به مناسبت درگذشت مرحومه 'مرضیه حدیدچی دباغ' گفت: مرحومه دباغ یک زن بسیجی به تمام معنا در تمامی مراحل زندگی خویش بود.


وی با بیان اینکه مرحومه دباغ در تمام عمر با برکت خویش راه مبارزه با ظلم و ستم را پیش گرفته بود، تصریح کرد: ایشان با عشق و دل دادگی در اطاعت محض از ولایت و مروج همه ارزشهای والای الهی در کلام و عمل بود.


مرضیه حدیدچی معروف به طاهره دباغ از مبارزان انقلاب اسلامی بود که پنج شنبه گذشته در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) درگذشت.


وی از زندانیان سیاسی، فعال در مبارزه مسلحانه با رژیم پهلوی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین از بنیانگذاران سپاه پاسداران بود.


حدیدچی سال 1318 در همدان بدنیا آمد و در زمان حیات خود سه دوره نماینده مردم تهران و همدان در مجلس شورای اسلامی شد و در سال های اخیر از اعضای شورای مرکزی جمعیت زنان انقلاب اسلامی و مدرس واحد معارف اسلامی دانشگاه علم و صنعت بود.


مرحوم دباغ که نشان ایثار داشت به همراه آیت الله جوادی آملی و محمد جواد لاریجانی یکی از سه نماینده ای بود که 11 دی 1367 پیام امام خمینی (ره) را به میخاییل گورباچف رهبر شوروی سابق رساند.


پیکر آن مرحومه روز جمعه با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، اعضای بیت امام راحل(ره) و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری تشییع و در صحن حاج آقا مصطفی در ضلع غربی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به خاک سپرده شد.

ایسنا


اخبار داغ در مرسیا