برگزاری امداد نوروزی سایپایدک از ۲۶ اسفند تا ۱۴ فروردین ۹۵

به گزارش افق و نقل از سایپا نیوز، مصطفی وحیدزاده با اعلام این خبر افزود: در طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۹۵، بالغ بر ۴۵۰ نمایندگی سایپا یدک با بیش از ۴۵۰۰ نفر نیرو در سراسر کشور به ارائه خدمات تعمیرگاهی به هموطنان خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: در تعیین نمایندگی‌های کشیک به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که کلیه خودروهای تولیدی گروه سایپا در تمام شهرهای کشور در طول تعطیلات نوروزی تحت پوشش خدمات تعمیرگاهی قرار گیرند، همچنین در کلان شهرها و شهرهای سیاحتی – زیارتی، نمایندگی‌های مجاز منتخب به صورت شبانه‌روزی پذیرای مشتریان محترم خواهند بود.

وحیدزاده یادآور شد: در طرح امداد نوروزی سال ۹۵ سایپا، ۴۲۰ واحد امدادی مشتمل بر ۲۸۰ پایگاه روزانه، ۵۵ پایگاه شبانه‌روزی و ۸۵ واحد درون شهری  با ۵۰۰ نفر امدادگر آماده ارائه خدمات امدادی هستند. همچنین کلیه واحدهای امدادی به سامانه ردیاب (AVL) مجهز هستند و عملکرد آنها از طریق این سامانه، بازدیدهای میدانی مستمر و سایر ابزارهای کنترلی تحت نظارت قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سایپایدک درباره ساز و کارهای پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح امداد نوروزی گفت: در طول اجرای طرح امداد نوروزی، بالغ بر ۱۲۰ نفر در شرکت‌های امداد خودرو سایپا و سایپایدک وظیفه پشتیبانی شبکه نمایندگی‌های مجاز و ناوگان امدادی و مرکز امور مشتریان گروه سایپا و مرکز تماس امداد خودرو سایپا را انجام خواهند داد. همچنین به منظور نظارت بر اجرای طرح، دفاتر منطقه‌ای حضور فعال خواهند داشت و پیش‌بینی می‌شود بالغ بر ۱۳۰ نفر در هر روز کنترل و نظارت بر اجرای درست طرح را بر عهده خواهند داشت.

وی با اشاره به ارسال کلیه قطعات مورد نیاز به نمایندگی‌های سایپا یدک در راستای اجرای طرح امداد نوروزی، گفت: در جریان طرح امداد نوروزی شرکت سایپایدک ناوگان خودرویی و خدماتی در این بخش بازسازی و  افزایش یافته و امید است با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در نوروز امسال بتوانیم خدمات مناسبی را به مشتریان گروه خودروسازی سایپا ارائه نماییم.

مدیرعامل سایپایدک اظهار داشت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، نمایندگی‌های منتخب سایپا آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

وحیدزاده کیفیت در خدمات را اصل اساسی و مهم در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: شبکه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه نماید.

وی یادآور شد: مرکز تماس شرکت امداد خودرو سایپا با شماره‌های ۰۹۶۵۵۰ و ۰۲۱۸۴۴۴۴ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می‌باشد.

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

باشگاه خبری ورزشی

ماشین های جدید