حرکت زشت خرید جدید استقلال علیه پرسپولیسی ها و عذرخواهی پس از آن +تصاویر

عادل شیحی حرکت زشت خرید جدید استقلال علیه پرسپولیسی ها و عذرخواهی پس از آن + عکسعادل شیحی نیامده جنجال هایش را آغاز کرده است. شاید او می خواهد جا پای جاسم کرار بگذارد و البته با این حرکتی که دیروز انجام داد خیلی از کرار جلوتر است.

ماجرا از این قرار است که شیحی مراکشی در پایان اولین تمرینش بعد از عقد قرارداد با استقلال و زمانی که قصد ترک ورزشگاه را داشت؛ با سوال یکی از خبرنگاران حول پرسپولیس مواجه شد و او دستش را به طور خاصی زیر گردنش حرکت داد و نام پرسپولیس را زمزمه کرد.

حرکت جنجالی عادل شیحی در نخستین روز تمرینش با استقلال

این حرکت را اولین بار بازیکن النصر عربستان پس از گلزنی به پرسپولیس در خاک این کشور انجام داد که خیلی زود پاسخش را از مهدی طارمی در ورزشگاه آزادی گرفت.

حرکت زشت بازیکن النصر عربستان در بازی پرسپولیس و پاسخ مهدی طارمی

در واقع این حرکت او بیشتر از اینکه کری برای پرسپولیسی ها باشد، توهین محسوب می شود. این حرکت وی با اعتراض گسترده پرسپولیسی ها در صفحات مجازی روبرو شد و البته برخی استقلالی ها هم از این حرکت ابراز ناراحتی کردند.

شیحی پس از اینکه متوجه حرکت زشت خود شد، به توصیه اطرافیانش بلافاصله در صفحه اجتماعی خود مطلبی منتشر کرد تا از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کند.

وی نوشت: «من عادل شیحی هستم هواداران عزیز فوتبال،

من امروز یک شوخی کوچک داشتم که بیشتر از حد طبیعی بود. من یک فوتبالیست حرفه ای هستم و نباید آن رفتار را انجام می دادم. به همین دلیل از باشگاه پرسپولیس و هوادارانش عذرخواهی می کنم.

شما مورد احترام من قرار دارید. سپاسگزارم.

من استقلال، باشگاهم را دوست دارم.»

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

اسکای نیوز