حمایت جبهه پیروان از ائتلاف اصولگرایان

به گزارش جهان به نقل از فارس، جبهه پیروان خط امام و رهبری که متشکل از 17 حزب اصولگرای کشور بوده با صدور بیانه‌ای حمایت خود را از کاندیداهای مورد توافق شوراهای اصولگرایان استان قم اعلام کرده است.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
 
بیانیه جبهه پیروان خط امام و رهبری درخصوص کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در حوزه انتخابیه قم
 
اکنون و در آستانه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به لطف خدای متعال شاهد همگرایی بیش از پیش اصولگرایان در تهران و سایر استان ها بوده ایم. این همگرایی ارزشمند که منجر به اعلام فهرست یکپارچه در اغلب حوزه های انتخابیه سراسر کشور گردیده است، حاصل تلاش بی وقفه همه گروه های اصولگرا و نادیده انگاشتن اختلاف سلیقه ها و پرهیز از سهم خواهی و تکیه بر اصول بوده است. جبهه پیروان خط امام و رهبری که متشکل از 17 حزب اصولگرای کشور می باشد نیز حمایت خود را از کاندیداهای مورد توافق شوراهای اصولگرایان استان اعلام نموده است. بنابر آنچه که مصوبه این جبهه بوده است، مقرر گردید در حوزه انتخابیه قم این جبهه نیز از کاندیداهای مورد حمایت جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم حمایت نماید. بنابراین پس از اعلام جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم، جبهه پیروان خط امام و رهبری از آقایان دکتر علی لاریجانی، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی و حجت الاسلام والمسلمین علی بنایی اعلام حمایت می نماید.
 
لازم به ذکر است هر اطلاعیه دیگری که مغایر با نظر جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم باشد مورد تائید جبهه پیروان خط امام و رهبری نبوده و ملغی اعلام می گردد.

گوشی

ورزش و زندگی