شمارش آرا در تهران ٢ تا ٣ روز طول می‌کشد

به گزارش جهان به نقل از فارس، سید شهاب‌الدین چاوشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران در نشست خبری بعدازظهر امروز گفت: نباید اجازه دهیم در انتخابات فضای دوقطبی ایجاد شود لذا همه باید تلاش کنیم زمینه مناسب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.

وی افزود: در این دوره از انتخابات تخلفات گسترده تبلیغاتی شاهد نبودیم و امیدواریم نامزدها از هر گونه پیش داوری در نتایج انتخابات نیز بپرهیزند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران  با بیان اینکه تعداد هزار و ١٤٢ نامزد در حوزه انتخابیه تهران به رقابت می‌پردازند و احتمالا شمارش آرا نسبت به سایر شهرها بیشتر زمان ببرد گفت: شمارش آرا در حوزه انتخابیه تهران احتمالا ٢ تا ٣ روز به طول بیانجامد.
وی آمار نامزدهای کل استان تهران را هزار و ٢٦٢ نامزد عنوان کرد.

چاوشی اظهار داشت: مدارس و دانشگاه هایی که حوزه انتخابیه هستند تعطیل نخواهد بود و فرآیند شمارش آرا در یک تا دو اتاق انجام خواهد شد.

چاوشی با بیان اینکه ٣٩٩ هزار و ٩٧٢ نفر در انتخابات رای اولی هستند، گفت: در کل استان تهران ٦ هزار و ١٣٨ شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده،  ۱۸ میلیون و ٤٥٠ هزار تعرفه برای اخذ رأی در استان تهران چاپ شده است و همراه داشتن شناسنامه و شماره ملی نیز برای رأی دادن ضروری است.

وی در پاسخ به این سوال که اخیرا شایعه شده افرادی قصد دارند از شهرستان‌های مختلف برای رای دادن به تهران بیایند، گفت: این موضوع در دستور کار ستاد امنیت استان تهران قرار دارد که اگر چنین کاری سازماندهی شده باشد حتما جلوگیری می‌شود ولی معمولا در آستانه انتخابات چنین شایعاتی به وجود می آید که اغلب صحیح نیست.

استخدام

اس ام اس جدید