نوار بردهای یوونتوس قطع شد

به گزارش جهان به نقل از ایسنا، در اولین دیدار از هفته بیست و ششم لیگ ایتالیا یک دیدار برگزار شد که در آن یوونتوس در خانه بولونیا به میدان رفت.

یووه که برای حفظ صدرنشینی خود نیاز مبرمی به برد داشت، باز هم در امر گلزنی ناکام بود و به چالش بزرگی رسیده بود. بیانکونری‌ که باید این هفته در لیگ قهرمانان برابر بایرن مونیخ به میدان برود، با تمام قوا به میدان آمد و تنها دیبالا و کوادرادو را روی نیمکت خود قرار داده بود که این دو بازیکن را در نیمه دوم به میدان فرستاد ولی حضور این بازیکنان نیز کارساز نبود و در نهایت این دیدار بعد از 15 برد پیاپی یوونتوس در لیگ ایتالیا با تساوی به پایان رسید تا نوار بردهای یووه قطع شود.

در 12 بازی قبلی دو تیم، یوونتوس به 2 برد رسیده بود و بولونیا تنها 2 بار طعم پیروزی را برابر یوونتوس چشیده بود و 8 دیدار دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده بود.

در ادامه بازی‌های این هفته اینتر با سامپدوریا در خانه دیدار خواهد کرد که در این دیدار مورینیو برای اولین بار پس از فتح سه‌گانه به میلان باز خواهد گشت و از نزدیک دیدار تیم سابق خود را تماشا خواهد کرد. او البته پیش از این عنوان کرده بود به هیچ وجه قصد ندارد فصل آینده جانشین مانچینی در این تیم شود.

ناپولی تیم دوم جدول نیز در دیداری حساس باید دوشنبه با میلان دیدار کند که این دیدار در ناپل برگزار می‌شود و این تیم امیدوار است شکست هفته قبل برابر یوونتوس را جبران کند.

اس ام اس جدید

اتوموبیل