واکنش عارف به حضور فقط یک اقتصاددان در لیست اصلاحات!

به گزارش جهان، محمدرضا عارف سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در پاسخ به سؤال فارس، که چرا در لیست اصلاح‌طلبان افراد شاخص اقتصادی حضور ندارند، گفت: من خودم رئیس سازمان مدیریت بودم. اقتصاد را می‌دانم بنابراین منتقدان ما کل لیست اصلاح‌طلبان کشور را ببینند.

وی افزود: بنا نیست که نماینده مجلس در همه زمینه‌ها تخصص داشته باشد چرا که مجلس نیاز به اتاق فکر و ظرفیت‌هایی دارد که از همه کارشناسان کشور بتواند حداکثر استفاده را صورت دهد و ما نیز این کار را خواهیم کرد.

سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت اظهار داشت: مهمترین مسئله امروز مردم معیشت و اقتصاد است.

عارف گفت: درصد بسیاری از جامعه امروز زیر خط فقر نسبی هستند بنابراین به طور طبیعی ما نیز اولویت خود را معیشت مردم قرار داده‌ایم.

عارف دومین اولویت در جامعه را اشتغال به خصوص اشتغال جوانان تحصیلکرده دانست و گفت: امروز اعتیاد در جامعه وضعیتی خانمان برانداز دارد و ما نیز رفع آن را در اولویت می‌گذاریم و خوشبختانه با توجه به اینکه برنامه ششم را باید مجلس دهم بررسی و تدوین کند و برنامه چهارم و پنجم مغفول مانده شد، بنابراین باید اشتغال، معیشت و اعتیاد را در اولویت برنامه ششم قرار دهیم تا رشد بالای اقتصادی که در سند چشم‌انداز باید به 8 درصد برسد را تحقق بخشیم.

 

شهر خبر

آگهی استخدام