پرسپولیسی ها جوانی کردند که دست به اعتصاب زدند/ نهایتا ۵۰۰ تومان به نوه هایم عیدی بدهم!

علی پروین  پرسپولیسی ها جوانی کردند که دست به اعتصاب زدند/ نهایتا 500 تومان به نوه هایم عیدی بدهم!علی پروین در حاشیه دیدار منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس  به یاد همایون بهزادی و رضا احدی اظهار داشت: آن قدر خاطره با همایون بهزادی داشتم که می گفتند هر جا برو به خاطر این مرحوم می رفتم. حتی تا جهنم هم برای بهزادی می روم. من ۷،۸ ماهی با رضا احدی هم کار کردم. البته خودم شاگرد همایون بهزادی بودم. امیدوارم از این پس در شادی ها همدیگر را ببینیم.

 

او همچنین درباره حضورش در این بازی افزود: الان داشتم می گفتم که زمان قدیم ما خیلی راحت تر تیم را ارنج می کردیم و الان واقعا سخت است.

 

پیشکسوت پرسپولیس درباره عید نوروز و عیدی گرفتن در کودکی اش تصریح کرد: ما کسی را نداریم که عیدی بگیریم و فقط باید عیدی بدهیم. من عاشق عید نوروز هستم و عید را دوست دارم. امیدوارم ملت ایران در عید امسال خوش بگذرانند.

 

پروین در پاسخ به این سوال که به چه کسی عیدی می دهد، گفت: من به نوه هایم عیدی می دهم. البته نهایتش ۵۰۰ تومان بیشتر نمی دهم.

 

پروین درباره اینکه پرسپولیس این فصل چه رتبه ای را به دست می آورد، گفت: پرسپولیس اگر یادتان باشد هشتم، نهم بود و من می گفتم که قهرمان می شود. الان هم همین را می گویم. البته به صورت قطعی نمی توان صحبت کرد اما در چهار تیم قطعا حضور دارد.

 

او درباره تفاوت های پرسپولیس فعلی با دهه ۶۰ افزود: پرسپولیس فعلی هم خوب بازی می کند اما با دهه ۶۰ متفاوت است. الان با فنونی زاده صحبت می کردیم و می گفتیم چقدر آن موقع پرسپولیس خوب بازی می کرد.

 

پروین درباره اعتصاب بازیکنان پرسپولیس گفت: جوانی کردند و اعتصاب کردند. به نظرم طارمی اصلا نباید وارد این حاشیه ها شود و به فکر گلزنی باشد.

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

خبر جدید

دانلود نرم افزار