چراغ سبز سرمربی سابق پرسپولیس برای توافق؛ حاضرم پای میز مذاکره بنشینم

سرمربی پرسپولیس در لیگ دوازدهم گفت: «نمی‌خواهم پرسپولیس ضربه بخورد امیدوارم مدیران باشگاه هم به دنبال این باشند که من هم ضربه نخورم و کار را با تعامل پیش ببریم.»
مانوئل ژوزه چراغ سبز سرمربی سابق پرسپولیس برای توافق؛ حاضرم پای میز مذاکره بنشینممانوئل ژوزه هنوز نتوانسته با پرسپولیس بر سر پرداخت مطالبات به نتیجه برسد. هر چند که گزینه شکایت به فیفا و دادگاه بین المللی ورزش (CAS) برای این مربی روی میز است اما ژوزه معتقد است پرونده مربوط به قرارداد او با پرسپولیس می‌تواند با مذاکره حل و فصل شود تا نه او ضرر کند و نه پرسپولیس!

هر چند که او و نماینده‌اش نتوانسته‌اند با علی اکبر طاهری ملاقاتی داشته باشند ولی تاکید می‌کند هنوز هم خودش و هم نمایندگانش آماده نشستن دور یک میز برای حل و فصل مشکل هستند.

اظهارات ژوزه را در ادامه می خوانید:

* آخرین وضعیت طلب شما از پرسپولیس در چه مرحله‌ای قرار دارد؟‌

– با مدیریت فعلی باشگاه صحبت کردیم اما وقتی دیدیم داستان قرارداد من با پرسپولیس مثل اینکه پایانی ندارد تصمیم گرفتیم از طریق FIFA و CAS کار را پیگیری کنیم تا به هر طریقی که شده تکلیف روشن بشود.

* یعنی شکایت آخرین راه است چون عده‌ای معتقدند شما از پرسپولیس طلبکار نیستید؟‌

– حرف من این نیست که حتما کار را از طریق شکایت پیش ببریم چون معتقدم با مذاکره می‌شود مساله را حل کرد. به همین خاطر هر چند پاسخی از پرسپولیس داده نشده اما هم من و هم نماینده‌های من حاضر هستیم تا برای حل و فصل مساله پای میز مذاکره بنشینیم.

* زمانی که در پرسپولیس بودید گفته می‌شد در تیم دو دستگی وجود دارد. واقعا این مساله وجود داشت؟

– بله این مساله وجود داشت اما با مدیریت خوب رویانیان موضوع را حل و از بین بردیم.

* پس قبول دارید چند بازیکن بزرگ تیم در آن مقطع در کار شما می‌گذاشتند؟

– نمی‌خواهم در این مورد صحبتی بکنم اما همانطور که گفتم دو دستگی وجود داشت که با مدیریت رویانیان مساله جمع و جور شد.

* اگر کار با پرسپولیس از طریق مذاکره پیش نرفت بالاخره می‌خواهید چه کار کنید. چون پول زیادی وسط است و چند ادعا که یکی شما هستید که می‌گویید طلبکارید و یک عده در باشگاه می‌گویند طلبی ندارید؟

– باید با مدیریت صحبت کنم. زمان رویانیان مشکلی نداشتیم چون جو خوبی بود و باید با مدیریت فعلی با هم کنار بیاییم.

* اما گویا نماینده فرستادید و موفق نشده با طاهری صحبتی داشته باشد؟

– بله نماینده فرستادیم که ظاهرا موفق نشده است با طاهری جلسه‌ای داشته باشد. بازهم تاکید می‌کنم این مساله را می‌توان در فضای دوستانه حل کرد تا نه پرسپولیس ضربه بخورد و نه من! به هر حال من یک مدت در پرسپولیس بودم که جو خوبی داشت. امیدوارم در این تیم بزرگ با هواداران بزرگ آن بتوانیم با تعامل به نتیجه برسیم. همانطور که من نمی‌خواهم پرسپولیس ضربه بخورد امیدوارم مدیران باشگاه هم به دنبال این باشند که من هم ضربه نخورم و کار را با تعامل پیش ببریم.

روزنامه گل

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

cars

وبسایت کلش من مرجع خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز در ایران میباشد.این وبسایت با دارا بودن بخش های مختلفی همچون درج آگهی اکانت٬خرید اکانت٬بخش اخبار و آموزش بازی کلش اف کلنز وبسایتی کامل و مفید را برای طرفداران clash of clans به وجود آورده است.

با توجه به خرید و فروش اکانت های این بازی در داخل کشور و جلوگیری از سو استفاده و کلاهبرداری های احتمالی٬پیشنهاد میشود در صورتی که قصد خرید و یا فروش اکانت کلش خود را دارید.حتما به وبسایت http://clashman.ir مراجعه فرمایید.

کلشمن با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن در حال حاضر معتبر ترین وبسایت بازی کلش اف کلنز در ایران میباشد.بدین ترتیب در سریعترین زمان ممکن میتوانید اکانت کلش اف کلنز مورد نظر خود را خریداری نمایید و یا به فروش برسانید.

هم اکنون بیش از ۵۰۰ اکانت در کلشمن به ثبت رسیده است و بیش از ۳۰۰ اکانت با موفقیت فروخته شده است و بدین ترتیب درآمدی بالغ بر ۵۰ میلیون تومان به دست فروشندگان اکانت ها رسیده است.شما نیز میتوانید با به فروش رساندن اکانت خود کسب درامد نمایید.

همچنین به منظور آموزش بازی کلش اف کلنز میتوانید به این قسمت مراجع نمایید.