چرا حمایت از ائتلاف‌اصولگرایی مهم است؟

به گزارش جهان، حجت الله عبدالملکی کارشناس مسائل اقتصادی و از اعضای ائتلاف اصولگرایان در گفتگو با ندای انقلاب اظهار کرد: ما یک سری جریانات موافق و مدافع انقلاب و پیرو رهبری و امام راحل داریم که به صورت دسته بندی های مختلف عمل می کنند، طبعا اگرچه این جریانات مدافع انقلاب، متکثر هستند و اصول و مبانی شان یکی است ولی باید منسجم و متحد شوند و به ائتلاف پایبند باشند.

این کارشناس مسائل اقتصادی و از اعضای ائتلاف اصولگرایان ادامه داد: اگر جریان اصولگرایی زیرپرچم ائتلافی واحد متحد نشود و مورد حمایت قرار نگیرد، اردو منسجمی برای پیشبرد اهداف انقلاب شکل نمی گیرد و امکان دارد اصولگرایان شکست بخورند.

وی تاکید کرد: انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک پیچ حساس است و ما این مسئله را هم قبول داریم که ممکن است تمام خواسته های هواداران این جریان در یک لیست به تنهایی محقق نشود اما به هرحال باید یک وفاق و همدلی وجود داشته باشد زیرا این مسئله برای تقویت انقلاب حیاتی است.

عبدالملکی عنوان کرد: اصولگرایان باید بدانند که اختلاف سلیقه عرصه و فضا را برای توطئه و دسیسه نیروهای نامطلوب فراهم کرده و زمینه را برای تضعیف ائتلاف اصولگرایی مهیا می سازد.

وی اظهار کرد: حتی اگر عده ای به ائتلاف اصولگرایی پایبند نباشند بازهم ما دیگر شاهد تشکیل مجلسی همچون مجلس ششم نخواهیم بود اما به هرحال این اتفاق موجب می شود تا همان طور که گفته شد عناصر نامطلوب به مجلس وارد شوند و کار را برای عناصر اصیل و مخلص انقلاب اسلامی سخت کنند.

به گفته وی اگر ائتلاف اصولگرایی حمایت شود آنگاه این عناصر نامطلوب و ناشایست نمی توانند به مجلس دهم وارد شوند و کار را برای نیروهای انقلابی دشوار سازند.

دانلود سریال و آهنگ

خبر اسلامی