گیشه‌ی سینماها در واپسین روزهای سال

به گزارش جهان به نقل از ایسنا،«من سالوادور نیستم» پنجمین ساخته‌ی سینمایی منوچهر هادی است که با حضور چهره‌هایی چون رضا عطاران، یکتا ناصر و ریوالدو -فوتبالیست مشهور برزیلی- پس از 16 روز اکران، فروشش به مرز دو میلیارد تومان رسیده است.

حبیب اسماعیلی (مدیر پخش رسانه‌ی فیلمسازان)، فروش این فیلم را پس از گذشت 16 در تهران با 32 سالن، یک میلیارد و 200 میلیون تومان عنوان کرد که از این میزان، 170 میلیون تومان فقط مربوط به شامگاه 20 اسفند ماه می‌شود.

این فیلم همچنین با اختیار داشتن 55 سالن در دیگر شهرها، 650 میلیون تومان فروش داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده‌است: «ناصر و خانواده‌اش به واسطه آژانس تعطیلات رویایی برای سفری سیاحتی به برزیل دعوت می‌شوند، آنجل -دختری برزیلی- او را با نامزد سابق خود اشتباه گرفته است و…»

امیر قطبی، (مدیر پخش شرکت فیلمیران) فروش فیلم «کوچه بی‌نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی را در مجموع یک میلیارد و 650 میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم که در آن فرهاد اصلانی، فرشته صدرعرفایی، امیر آقایی، باران کوثری، پانته‌آ بهرام، فرشته صدرعرفایی، ملیسا ذاکری، ستاره پسیانی، محمدرضا غفاری و… به ایفای نقش می‌پردازند، با 25 سالن در تهران پس از 30 روز نمایش، یک میلیارد و 150 میلیون تومان و در دیگر شهرها با مجموع 40 سالن، 500 میلیون تومان فروش کرده است.

«کوچه بی‌نام» داستان دو خانواده است که در یکی از محله‌های جنوب شهر تهران زندگی می‌کنند و درگیر اتفاقاتی می‌شوند.

قطبی در ادامه با اشاره به فیلم «در مدت معلوم»، گفت: این فیلم پس از 84 روز نمایش به فروش کل سه میلیارد و 620 میلیون تومانی رسیده است.

او فروش این فیلم را در تهران با 17 سالن دو میلیارد و 370 میلیون و در دیگر شهرها با در اختیار داشتن 20 سالن، یک میلیارد و 250 میلیون تومان عنوان کرد.

در این فیلم به کارگردانی وحید امیرخانی؛ جواد عزتی، ویشکا آسایش، هومن سیدی، اکبر عبدی، علی اوسیوند به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم سینمایی «خبر خاصی نیست» ساخته مصطفی شایسته پس از 65 روز نمایش، 646 میلیون تومان فروش داشته است.

بنا بر گفته‌ی احمد مختاری (مدیر پخش هدایت فیلم) این فیلم با در اختیار داشتن 6 سالن درتهران، به فروش 421 میلیون تومانی رسیده است؛ «خبر خاصی نیست» در دیگر شهرها با 9 سالن نمایش 225 میلیون تومان فروش داشته است.

این فیلم به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته و بازی افسانه بایگان، رویا تیموریان، بیتا سحرخیز، بیتا احمدی، امیرحسین آرمان و رضا کیانیان، قصه دو خواهر است که همراه با دختران جوان خود زندگی آرامی را می‌گذرانند اما برگزاری یک مهمانی خانوادگی و حضور مردی جوان، زندگی این دو خانواده را دستخوش چالش و بحرانی جدی می‌نماید.

خرید غذا

خرم خبر