امشب؛ “هزار و چهارصد و تنها…” در برنامه ثریا

به گزارش جهان نیوز، در سال‌های اخیر  به اشتباه این موضوع جا افتاده است که زندگی با یک فرزند، رفاه بیشتری را با خود به ارمغان می‌آورد و همچنین پدر و مادر، در تربیت فرزندشان بسیار موفق‌تر خواهند بود. متأسفانه برخی از خانواده‌ها نیز به دنبال این فضا سازی، به زندگی تک فرزندی  روی آورده‌اند.

لذا با توجه به لزوم توجه به موضوع جمعیت به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه و پیشرفت یک جامعه زنده و پویا، برنامه ثریا مستند “هزار و چهارصد و تنها…” را به خانواده‌های ایرانی تقدیم می‌کند تا خانواده‌ها با معضلات تک فرزندی بیشتر آشنا شده و مشاهده کنند که این سبک زندگی، چه بحران‌ها و چالش‌هایی در دوران نوجوانی و جوانی فرزند، در دوران سالمندی پدر و مادر و در آینده کشور خواهد داشت.

این مستند  تلاشی است در واکاوی آثار پدیده تک فرزندی بر خانواده‌های ایرانی  که در آن جامعه شناسان و روانشناسان، تعریف صحیح و کامل‌تری از رفاه ارائه داده‌اند و به بررسی آسان یا سخت بودن وظیفه مادران در تربیت فرزندان برمبنای “فرزند بیشتر” می پردازند.
 
مستند “هزار و چهار صد و تنها…” امشب، سه شنبه 18 اسفندماه، بعد از سریال شبانه (حدود ساعت 23)، به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.
 
بینندگان محترم می‌توانند نظرات خود پیرامون مستندهای برنامه ثریا را به شماره 300001435 پیامک کنند یا با ذخیره سازی شماره تلفن همراه 09300001435 از طریق شبکه‌های اجتماعی با برنامه ثریا در ارتباط باشند.

همچنین با عضویت در کانال تلگرامی برنامه ثریا با آدرس https://telegram.me/sorayatv می‌توان از آخرین اخبار مربوط به برنامه ثریا و تولیدات آن با خبر شد.

سایت استخدامی

مرجع سلامتی