عابدزاده: سعی کردم باعث شادی مردم شوم

عابدزاده: سعی کردم باعث شادی مردم شوم/ سارقان خاطرات ورزشی‌ام را برده بودند

احمدرضا عابدزاده، دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال گفت: ۲۵ سال در تیم ملی حضور داشتم و سعی کردم باعث شادی مردم شوم.

عابدزاده
عابدزاده

احمدرضا عابدزاده درباره شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: این اتفاق برای من نیفتاده و برای کل دنیا رخ داده است. همه در روزهای قرنطینه تمرینات خودشان را انجام می‌دهند اما دعا می‌کنیم از اردیبهشت ماه کاسبی‌ها و فعالیت‌های ورزشی باز شود و همه به کارشان بازگردند.

وی که به مناسبت روز دروازه‌بان با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد، تصریح کرد: من 15 سال در تیم ملی بودم و سعی کردم با تمام وجودم باعث شادی مردم شوم. خوشبختانه در ذهن مردم روزها و خاطرات خوبی داشتیم، از دوران مرحوم دهداری گرفته تا علی پروین، محمد مایلی‌کهن و تیم ملی در جام جهانی. همیشه سعی کردم چیزهای مثبتی در ذهن مردم داشته باشم. برخی از بازی‌ها باعث شادی مردم شده است.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال در خصوص آخرین وضعیت پسرش امیر عابدزاده که در لیگ پرتغال به سر می‌برد، گفت: پسرم هیچ وقت نیاز به پست و حمایت من نداشته و با تلاش خودش به اینجا رسیده است. او نیاز نداشته که با حمایت من به اروپا برود. وقتی بازی‌های او از رسانه‌های مختلف پخش می‌شود، نشان می‌دهد عملکرد او بازخورد مثبتی داشته است. امیر هر روز در شرایط فعلی با برنامه باشگاه تمریناتش را انجام می‌دهد.

عابدزاده در واکنش به سرقت از منزل او و اینکه گفته می‌شود اقلام ورزشی او به سرقت رفته است، گفت: جا دارد از نیروی انتظامی عباس آباد و کلاردشت تشکر کنم. از بازی ایران و چین که سه بر دو بردیم، تابلویی چینی خریده بودم که به سرقت رفته بود. لباس‌هایی داشتم که آنها جزو خاطرات ورزشی بودند و برده بودند. با من تماس گرفتند و پرسیدند آیا لباس‌های ورزشی‌ات را فروخته‌ای که گفتم نه اما گفتند ظاهرا این اتفاق افتاده است. وقتی به ویلای خودمان برگشتم، متوجه شدم قفل‌ها را بریده‌اند و خاطرات ورزشی‌ام را برده‌اند. تا حدودی با گرفتن سارقان لباس‌ها را گرفتم و امیدوارم بقیه را هم برگردانند.