بازی ایرانجوان بوشهر و پاس همدان به تعویق افتاد

بازی ایرانجوان بوشهر و پاس همدان به تعویق افتاد
بازی ایرانجوان بوشهر و پاس همدان به تعویق افتاد

بازی ایرانجوان بوشهر و پاس همدان به تعویق افتاد
سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: بازی این تیم با پاس همدان در لیگ دسته ۲ به دلیل حضور حریف در جام حذفی به مدت چند روز به تعویق افتاد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری برنا؛ عطااله وزیری ، افزود: پیش از این قرار بود بازی این دو تیم دوم مهرماه برگزار شود که به علت حضور حریف همدانی در جام حذفی و دیدار با تراکتورسازی تبریز به تعویق افتاد.

وی بیان کرد: سازمان لیگ قصد داشت بازی هفته دوم ایرانجوان مقابل پاس همدان را به زمانی دیگری موکول و ایرانجوان بازی دوم خود را در خارج از خانه برابر رزکان کرج برگزار کند.

وزیری ادامه داد: در این زمینه با اعتراض باشگاه ایرانجوان مقرر شد بازی دوم و خانگی ایرانجوان بوشهر برابر پاس همدان با تاخیری چند روزه به احتمال فراوان در سیزدهم مهرماه برگزار شود.

وی در ارتباط با برد تیمش مقابل سردار بوکان نیز گفت: این برد بازی نخست باعث نشاط در جامعه فوتبال استان و هواداران ایرانجوان شده و بازخورد خوبی نزد مدیران و مجموعه تیم داشته است.

وزیری یادآور شد: با این برد بدون شک بازیکنان با جدیت و انگیزه بیشتری به فکر بازی مقابل پاس همدان خواهند بود تا پیروزی دیگری را تقدیم هواداران تیم کنند.

وی افزود: از تمامی هوادارانی که در بازی نخست برابر سردار بوکان تیم را حمایت کردند قدردانی و امیدوارم در بازی‌های آینده شاهد حضور پررنگ تر آنها باشیم.

ایرانجوان بوشهر اکنون با ۳ امتیاز در رده نخست گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.