دروازه‌بانی سوشا با چنگ و دندان

دروازه‌بانی سوشا با چنگ و دندان

سوشا مکانی در بازی نفت مسجدسلیمان – سپاهان با چنگ و دندان از دروازه تیمش محافظت کرد و پایان هم موفق شد یک امتیاز شیرین برای تیمش به ارمغان بیاورد.

 سوشا مکانی
سوشا مکانی

 سوشا مکانی که به خاطر حاشیه‌های بی‌پایانش موقعیت خوبش در فوتبال ایران و حتی دروازه تیم ملی را از دست داد، در بازگشت دوباره به لیگ برتر نشان داد با انگیزه است و دوباره می‌خواهد در تیم‌های خوب بازی کرده و دوباره در اردوی تیم ملی حاضر شود، نفت تیم خوبی برای رسیدن به مقصد است.

 

سوشا در بازی با سپاهان چند واکنش خوب داشت. واکنش‌هایی که دو امتیاز حیاتی را از سپاهان گرفت و مانع از صدرنشینی این تیم شد. سوشا در موقعیتی تک به تک در این بازی به شدت از ناحیه فک مصدوم شد و برای اینکه شب خوب خود را به پایان ببرد راضی به تعویض نشد و با وجود مصدومیت بازی کرد تا یک کلین شیت مهم را به نام خود ثبت کند.

 

دروازه‌بانی سوشا ما را به یاد حرف مربیانی انداخت که خطاب به بازیکنان خود می‌گفتند باید با چنگ و دندان از دروازه خود محافظت کنیم و سوشا در بازی با سپاهان این چنین بود. یک امتیاز این بازی را باید به حساب سیوهای او نوشت. سیوهایی که می‌تواند کمک کند که سوشا دوباره به فوتبال ایران برگردد. و البته مکانی در کنار دروازه‌بانی ها خوب می‌بایست کمتر به حاشیه بپردازد چون حاشیه فوتبال و فوتبالیست را کمرنگ و در ادامه محو می‌کند.