امروز دغدغه اصلی ما معیشت مردم است

به گزارش جهان به نقل از فارس، محمود بهمنی منتخب مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس دهم عصر امروز (چهارشنبه) در جمع جمعی از مردم حوزه انتخابیه‌اش، گفت: امروز ما برای تجلیل از حضور حداکثری ملت شریف در روز 7 اسفند گرد هم آمدیم.
 
وی با بیان اینکه جشن را انشاالله زمانی خواهیم گرفت که خدماتی برای مردم انجام داده باشیم، اظهار داشت: جشن همیشه انتهای کار است؛ تشکر شما مردم پیرو این آیه جلیله است که کسی که از بندگان خدا تشکر نکند از خداوند متعال هم شکر گذاری نخواهد کرد.
 
منتخب مردم در مجلس دهم همچنین تصریح کرد: امروز اگر ما سر پا هستیم بخاطر وحدت است؛ خواهران و برادران عزیز اگر امروز ما این وحدت رو نداشتیم، این ستون فقرات را نداشتیم، حتما عاقبتی همچون کشورهای در حال جنگ منطقه را داشتیم اما دور این ستون گرد آمدیم و همه یکصدا ندا دادیم و از نظام مقدس حفاظت و حراست کردیم.
 
بهمنی با اشاره به اینکه امروز بعد از سال‌ها تحریم و فشارهای اقتصادی فلج کننده از اینها عبور کردیم، تصریح کرد: اینها چیزی جز یکپارچگی و وحدت نبوده است.
 
وی ادامه داد: ما امروز هم دست همه برادران را می‌فشاریم و هم دست یاری و کمک می‌طلبیم؛ از کاندیداها تشکر می‌کنیم که در انتخابات شرکت کردنند، البته اگر برنامه و پروژه‌ای دارند در سبد کاری خود گذاشته و اجرا می‌کنیم.
 
«ما باید در مجلس اینده مجلس همسو با رهبری، مجلس همسو با مردم داشته باشیم. مجلس باید به مفهوم واقعی خودش برتریت خودش را پیدا کند.»
 
رئیس بانک مرکزی در دولت دهم با بیان اینکه مگر نمی‌گوییم که مجلس در راس امور است این راس امور شرایطی دارد که بایستی این شرایط رو به نحو مطلوب احراز کنیم، خاطرنشان کرد: ما این اعتقاد را داریم که باید در مجلس اینده فضای نقد را فراهم کنیم، این نقد سازنده است که جامعه را می‌سازد، قانون خوب مصوب می‌کند.
 
بهمنی با تاکید بر اینکه مجلس یک صدا و سیاسی به زیان مردم است، تصریح کرد: مجلس زبان مردم است و صحبت‌ها باید از متن جامعه باشد و متعلق به بخش و جناح خاص نباشد؛ ما باید امروز به فکر کارخانجات، رفاه، بهداشت و آموزش مردم باشیم، در واقع امروز دغدغه اصلی ما معیشت مردم است.

اتومبیل

ابزار رسانه