شانس سوشا و لوبانف برای بازی فردا یک اندازه است / چاره ای جز شکست تراکتورسازی نداریم

 

مربی پرسپولیس گفت: «در حالی که شرایط خوبی در تیم داشتیم، متاسفانه تعطیلات لیگ دوباره موجب شد در روند پرسپولیس خلل ایجاد شود.»
مصطفی قنبرپور شانس سوشا و لوبانف برای بازی فردا یک اندازه است / چاره ای جز شکست تراکتورسازی نداریم

مصطفی قنبرپور در مورد بازی فردای سرخپوشان مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: «تراکتور تیم بسیار خوب و با ریشه‌ای است که الان به خاطر دو بردی که در لیگ قهرمانان کسب کرده است، از لحاظ روحی و روانی در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. همین مساله در کنار حضور مربی مانند امیر قلعه‌نویی روی نیمکت این تیم و بودن چند مهره بسیار خوب در ترکیب تراکتور، این بازی را تبدیل به یکی از دشوارترین دیدارهای ما خواهد کرد و به خوبی واقف هستیم که کار سختی مقابل تراکتورسازی خواهیم داشت.»

وی ادامه داد: «البته ما در چند روز اخیر به خوبی این تیم را آنالیز کرده‌ایم و آشنایی خوبی با نقاط ضعف و قوت تراکتور داریم. در همین رابطه هم امشب با بازیکنان یک جلسه توجیهی خواهیم داشت و آخرین توصیه‌های فنی را به آن‌ها خواهیم گفت تا با آشنایی کامل از حریف خود فردا به میدان بروند. ما می‌دانیم که بازی سختی مقابل تراکتورسازی داریم، اما اگر می‌خواهیم در لیگ قهرمان شویم، چاره‌ای جز شکست دادن تراکتورسازی نداریم. امیدوارم که فردا بازیکنان با انجام یک بازی منطقی و متفکرانه، مثل همیشه بازی هجومی و رو به جلویی را ارائه بدهند و با استفاده کردن از موقعیت‌ها سه امتیاز مهم این بازی را کسب کنیم.»

دستیار برانکو در مورد تعطیلات دو هفته‌ای لیگ و تاثیر آن در تیم پرسپولیس نیز عنوان کرد: «پیش از تعطیلی لیگ، شرایط خیلی خوبی داشتیم اما متاسفانه تعطیلات لیگ دوباره موجب شد در روند تیم خلل ایجاد شود. این تعطیلات برای همه تیم‌های لیگ بد بود و چه تیم‌های بالای جدول که در کورس هستند و چه تیم‌های پایین جدول، به خاطر این وقفه ضرر کردند. البته ما تابع قانون هستیم و بحثی در این مورد نداریم. اما نباید از ضررهایی که این تعطیلات به تیم‌های می‌زند غافل شد.»

قنبرپور در پایان راجع به احتمال بازی کردن سوشا مکانی در دیدار فردا گفت: «سوشا در چند وقت اخیر خیلی خوب تمرین کرده است و آمادگی بازی کردن را دارد. اما تصمیم گرفتن در این زمینه بر عهده آقای برانکو است و باید دید نظر او در این مورد چه چیزی خواهد بود. شانس سوشا و لوبانف برای بازی فردا یک اندازه است و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.»

ایلنا

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

استخدام

خرم خبر