متخصص بیهوشی قلابی دستگیر شد

به گزارش جهان به نقل از فارس، محمدرضا مظفری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم در این خصوص گفت: فردی با مراجعه به دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار کرد که متخصص بیهوشی بوده و می‌خواهد در بیمارستان‌های قم مشغول به کار شود.
 
وی عنوان داشت: پس از بررسی‌های اولیه صورت گرفته از این فرد، برای خدمات رسانی مطلوب‌تر به بیمارستان برای ارائه خدمات معرفی شد.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: هنگام شروع به کار وی، همکاران ما متوجه شدند که این فرد از توانایی فنی لازم برخوردار نیست و پس از بررسی مجدد از مدارک وی تناقض‌هایی در آن‌ها مشاهده شده و در نهایت مشخص شد این فرد متخلف از هویت حقیقی پزشکی با همین مشخصات که در اردیبهشت ماه سال جاری فوت کرده استفاده کرده است. برهمین اساس بلافاصله موضوع از طریق حراست دانشگاه پیگیری و طی یک فرآیند مراقبتی، توسط حراست دانشگاه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
 
وی در پاسخ به برخی شایعات مطرح شده در این خصوص گفت: در برخی محافل مطرح می‌شود که این فرد چندین ماه در بیمارستان‌های قم مشغول به کار بوده و حتی به اتاق عمل رفته که این موضوع صحت نداشته و در کوتاهترین زمان ممکن وی بازداشت شد.
 
مظفری به دیگر شایعه مطرح شده با این عنوان که وی میلیون‌ها تومان حق الزحمه از بیمارستان دریافت کرده اشاره کرد و گفت: این فرد فعالیت درمانی تخصصی نداشته است که بخواهد مبالغی را نیز دریافت کند.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: این فرد در استان‌های مختلف دارای پرونده قضایی است اما با هوشیاری نیروهای استان قم شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.
 
وی در پایان با بیان اینکه ما همواره مراقب سلامت مردم هستیم گفت: این دانشگاه با رصد دقیق در همه مراکز درمانی اجازه نخواهد داد که به سلامت و درمان مردم خدشه‌ای وارد شود و از مردم نیز خواهشمند است به شایعات مختلف توجه نکرده و تنها از مرجع رسمی اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی قم، اقدام به کسب خبر کنند.

اتوبیوگرافی

ورزش و زندگی