ناگفته‌ای از نقش فائزه هاشمی در تقسیم منزل پدری‌اش

به گزارش جهان، هاشم صباغیان در گفت‌وگوی اخیر خود به چگونگی نقش فائزه هاشمی در تقسیم منزلی در اوایل انقلاب روایت می‌کند؛ وی اظهار داشت: «قبل از انقلاب آقای هاشمی منزلی در دزاشیب داشتند که با آقای خانیان شریک بودند.

وی با اشاره به اینکه این منزل، نخستین منزل ایشان بود، گفت: در همین منزل هم بود که به جان ایشان سوءقصد شد که سوءقصدکنندگان با فداکاری همسر آقای هاشمی راه به‌جایی نبردند.صباغیان گفت: این منزل به‌صورت مشاع بود و یک‌دانگ و نیم آن متعلق به آقای هاشمی بود و چهار دانگ و نیم بقیه آن به آقای خانیان تعلق داشت.

وی با بیان اینکه بنده پنجاه سال است کارشناس دادگستری هستم، ادامه داد: در آن مقطع زمانی، آقای هاشمی به بنده وکالت دادند که این منزل را مفروض کرده و سهم ایشان را جدا کنیم. این منزل دارای یک حوض بود. فائزه هاشمی فرزند آقای هاشمی در زمانی که ما قصد داشتیم خانه را به دو قسمت تقسیم کنیم به من گفت شما به شکلی خانه را تقسیم کنید که این حوض در قسمت ما باشد تا ما بتوانیم در آن ورزش و بازی کنیم. در نهایت نیز ما منزل را به دو قسمت تقسیم کردیم و قسمتی که حوض در آن قرار داشت به آقای هاشمی تعلق گرفت.

صباغیان با ذکر این خاطره، تأکید کرد: به نظر من، آقای هاشمی در مسائل سیاسی دارای مهارت ویژه‌ای است!»
منبع:مشرق
 

کرمان نیوز

فانتزی