هواداران پرسپولیس دو بخش هستند؛ خواص و عوام / شرایط مهیا باشد قرارداد برانکو تمدید می شود

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: «پرسپولیس این توانایی و پتانسیل را دارد که مثل باشگاه های بزرگی چون رئال ماردید و بارسلونا شود.»
جعفر کاشانی هواداران پرسپولیس دو بخش هستند؛ خواص و عوام / شرایط مهیا باشد قرارداد برانکو تمدید می شود

جعفر کاشانی در مورد شرایط باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «آرزوی ما این است که تیم فوتبال پرسپولیس به معنای واقعی تبدیل به باشگاه شود. هویت یک باشگاه مهم ترین عامل یک باشگاه است. هویت باشگاه نیز به عملکرد پیشکسوتان باشگاه مربوط می شود که در طول زمان هواداران را جذب باشگاه کرده است. هوادارانی که خودشان سرمایه باشگاه محسوب می شوند.»

وی ادامه داد: «هواداران دو بخش هستند هواداران خواص و هواداران عوام، هواداران خواص افرادی هستند که می توانند در مواقع بحرانی به کمک باشگاه بیایند. باشگاه پرسپولیس آنقدر هوادار دارد که بتواند یک کار سیستماتیک و خوب انجام بدهد و تبدیل به باشگاهی مثل رئال مادرید و بارسلونا شود. باید همه دور از منیت شویم و تبدیل به ما شویم و یکدل و صمیمی برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم.»

کاشانی با اشاره به فعالیت هایش در باشگاه شاهین گفت: «در باشگاه شاهین کارهایی انجام دادیم و تا حدودی شاهین را تبدیل به باشگاه کردم. امروز، با کمک شهردار و شورای شهر، پرسپولیس توانسته صاحب یک ورزشگاه اختصاصی شود. آرزوی من این است که باشگاه پرسپولیس از نظر اقتصادی هم توانمند شود تا بتواند از پیشکسوتان خودش در بخش های مختلف باشگاه استفاده کند. زیر ساخت های لازم را باید در باشگاه فراهم کنیم و علم روز را هم به پیشکسوتان بیاموزیم. امیدوارم دانشگاه پرسپولیس رو به افول نگذارد.»

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد تشکیل تیم ب پرسپولیس گفت: «۲ سال پیش به حسین عبدی گفتم که تیم ب را از بین ۳۰-۴۰ بازیکن توانمند انتخاب کند. عبدی فردی تحصیلکرده است که جزیی از پیشکسوتان پرسپولیس است و به همین دلیل هم مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس هم شده است.»

کاشانی در مورد جشن تولد برانکو و احتمال تمدید قرار داد این مربی گفت: «من هم تولد برانکو را به او تبریک می گویم امیدوارم تولدش برای تیم خوش یمن باشد و تیم بتواند در لیگ برتر به موفقیت برسد. اگر شرایط تمدید قرارداد برانکو فراهم باشد قطعا قرارداد این مربی تمدید می شود.»

سایت ۳۰۹۰

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

موسیقی روز

دانلود فیلم خارجی