۳۰ درصد پروازهای نوروزی چارتری است

به گزارش جهان، جعفرزاده در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به این‌که برای نوروز 95 حدود 19500 پرواز برنامه‌ای و فوق‌العاده اختصاص یافته است،  اظهار کرد: از این تعداد پرواز حدود 30 درصد چارتری و حدود 70 درصد غیرچارتری است که مسافران از کانال دفاتر خدمات مسافری یا از طریق اینترنت نسبت به خرید آن اقدام می‌کنند.
 
وی با بیان این‌که بخشی از پروازهای نوروزی قبل از آزادسازی نرخ‌ها به صورت چارتری در اختیار دفاتر خدماتی درارای مجوز بند الف قرار گرفته است، تصریح کرد:‌ در مجموع برای پروازهای نوروزی (25 اسفند 94 تا 15 فروردین 95) برنامه‌ای و فوق‌العاده در نظر گرفته‌ایم و در عین حال ایرلاین‌ها تقاضاهای متعددی برای برقراری پروازهای فوق‌العاده به دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها و شرکت‌ها ارائه داده‌اند.
 
وی بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود پروازهای نوروزی در مقایسه با نوروز 94 13 تا 14 درصد افزایش یابد.
 
وی تاکید کرد:‌از مسافران می‌خواهیم بلیت پروازها را از جاهای معتبر تهیه کرده و به هیچ عنوان از سایت‌های غیرمجاز اقدام به خرید بلیت نکنند.
 
مشاور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از مردم خواست هرگونه تخلف احتمالی در فروش بلیت را با شماره‌های 61022355- 61022015, تلفکس 66048007 یا پست الکترونیکی shekayat@cao.ir برای پیگیری به دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت سازمان هواپیمایی کشوری اطلاع دهند.

علم و فناوری

آخرین اخبار ورزشی