پاکدل: دبیر جدید فدراسیون اواسط هفته معرفی خواهد شد

پاکدل: دبیر جدید فدراسیون اواسط هفته معرفی خواهد شد/ اردیبهشت ماه در خصوص حبیبی تصمیم می‌گیریم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: تا روز دوشنبه یا سه‌شنبه در خصوص دبیر جدید فدراسیون هندبال را معرفی خواهیم کرد.

پاکدل
پاکدل

، علیرضا پاکدل در خصوص اعلام پایان رقابت‌های لیگ برتر هندبال  اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود کشور و وضعیتی که هنوز مشخص نیست چه زمانی ویروس کرونا تحت کنترل در خواهد آمد و پس  از صحبت با علی‌نژاد، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان  و مذاکرات با مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری و مکاتبات در نهایت به این نتیجه رسیدیم تا لیگ پایان لیگ برتر هندبال را اعلام کنیم.

وی در خصوص معرفی تیم مس کرمان به عنوان قهرمان مسابقات عنوان کرد: شرایط جدول لیگ برتر هندبال به شکلی بود که چهار تیم اول تا حدودی زیادی مشخص بود. ضمن اینکه در مرحله نخست و گروهی مسابقات نیز تیم مس کرمان در گروه خود با کسب امتیازات کامل به مقام قهرمانی رسیده بود و در گروه دیگر نیز تیم نیرویی زمینی شهید شاملی کازرون در صدر قرار گرفته بود. شرایط جدول نیز به گونه‌ای بود که احتمال کمترین تغییرات وجود داشت.

رئیس فدراسیون هندبال در گفت‌وگو با برنامه «رکورد» شبکه سوم سیما ادامه داد: در این شرایط با درخواست باشگاه‌ها و با توجه به هزینه‌ای که آنها انجام داده بودند و به خاطر اینکه زحمات باشگاه‌ها هدر نرود، ما جدول رده‌بندی را اعلام کردیم و دو تیم مس کرمان و نیروی زمینی شاملی کازرون را به تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان معرفی کردیم تا در به عنوان نمایندگان هندبال کشورمان در مسابقات باشگاه‌های آسیا حضور داشته باشند.

پاکدل در خصوص تغییرات در فدراسیون هندبال گفت: رجبی دبیر فدراسیون هندبال با توجه به اتمام ماموریت خود در فدراسیون به وزارت ورزش و جوانان بازگشت و در هفته آینده دبیر جدید اعلام خواهد شد. بالاخره این اتفاق تصمیم بود که فدراسیون گرفت و به امید خدا در آینده از رجبی به عنوان یکی از ملی‌پوشان سابق هندبال در جایی دیگر از خدمات او استفاده خواهیم کرد. در خصوص انتخاب دبیر نیز به مراحل نهایی رسیدیم و به امید خدا دوشنبه یا سه شنبه  دبیر جدید فدراسیون اعلام خواهد شد.

وی در خصوص شرایط تیم ملی و وضعیت کادر فنی این تیم گفت: قرار بود اواسط اسفند ماه فنی جلسه کمیته فنی برگزار و نتایج قهرمانی آسیا بررسی و  در خصوص ادامه همکاری یا قطع همکاری با کادرفنی تصمیم‌گیری کنیم که به دلیل ویروس کرونا این جلسه برگزار نشد. در حال حاضر قرارداد حبیبی، سرمربی تیم هندبال  به اتمام رسیده است و در دهه اول اردیبهشت حتی در صورت عدم برگزاری جلسه علنی  از طریق فضای مجازی جلسه کمیته فنی را برگزار و با در نظر گرفتن موارد در خصوص ادامه همکاری با حبیبی تصمیم‌گیری می‌کنیم.