سرمربی استقلال در دربی باشید

سرمربی استقلال در دربی باشید

اگر قادر بودید جای استراماچونی روی نیمکت استقلال در دربی حاضر شوید، کدام بازیکنان را در ترکیب 11 نفره مقابل پرسپولیس قرار می‌دادید؟

استقلال
استقلال

به گزارش “ورزش سه”، آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال که در سه بازی ابتدایی تیمش دو امتیاز کسب کرده، اکنون در آستانه دربی اول خود در فوتبال ایران، به دنبال دستیابی به ارزشمندترین سه امتیاز قرار دارد و امیدوار است در جدال فردا موفق به دستیابی به این مهم شود.

با این حال استقلال شیخ دیاباته را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و فرشید باقری نیز دیگر مصدوم این تیم است که وضعیت نامشخصی برای حضور در دربی دارد. فرشید اسماعیلی که در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان کارت قرمز گرفته، امیدوار است بتواند با بخشش کمیته انضباطی مواجه شود و مهدی قائدی نیز با عبور از مصدومیت در ترکیب این تیم حاضر خواهد بود. روزبه چشمی نیز بعد از اینکه قرارداد خود را با استقلال تمدید کرد و در بازی قبلی این تیم را همراهی نکرد، اکنون احتمالا در لیست آبی‌ها حاضر خواهد شد و باید دید در این دیدار در ترکیب به میدان خواهد رفت یا خیر.

اکنون باید دید استراماچونی که علاقه زیادی به ایجاد تغییرات در ترکیب تیمش دارد، برای این بازی چه تفکری را دنبال خواهد کرد. اگر شما شانس حضور در نیمکت استقلال را داشتید و این امکان را داشتید که ترکیب تیم خود را انتخاب کنید کدام نفرات را به عنوان نفرات اصلی و ترکیب 11 نفره برابر پرسپولیس انتخاب می‌کردید. ترکیب انتخابی خود را با نفرات تعویضی احتمالی در کامنت قرار دهید و ببینید با سرمربی ایتالیایی تیم خود چه اشتراکی در این زمینه خواهید داشت.