شادمانی تارتار در کنار گلایه‌های قلعه‌نویی

نفت مسجدسلیمان در هفته چهارم بازی‌ها به یک نتیجه خوب دست پیدا کرد. یک امتیاز در برابر سپاهان در اصفهان ارزشش کمتر از یک امتیازی که این تیم در برابر استقلال به دست آورد، نبود.

 نفت مسجدسلیمان در چهارمین بازی به چهارمین مساوی دست یافت؛ حال تیم مهدی تارتار در کنار سپاهان و تراکتور جز تیم‌هایی‌ست که باخت در کارنامه نداشته‌است. با این حال نفت مسجدسلیمان تیم یازدهم جدول بشمار می‌رود. این برای مهدی تارتار نگران کننده نیست چون تساوی‌ها در بازی‌های سخت به دست آمده است و قطعا در هفته‌های آتی روزهای آسان‌تر برای این تیم از راه خواهد رسید و آن‌وقت است که نفت می‌تواند با ارایه بازی‌های تهاجمی‌تر پیروزی را هم تجربه کند.

تارتار
تارتار

 

نفت مسجدسلیمان دیشب و در بازی با سپاهان برای نباختن بازی کرد و البته برای کسب سه امتیاز برنامه‌هایی برای استفاده از ضد حملات داشت که در فاز دفاعی همه چیز به سود این تیم پیش رفت به خصوص که سوشا درون دروازه شب فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و در چند صحنه تیم در ضد حمله صاحب موقعیت هم شد. بنابراین مهدی تارتار حق دارد در پایان بازی این چنین شادمان باشد و به نشانه شکر دستان خود را به بالا ببرد. او شب سختی را در اصفهان تجربه کرد چرا که در کنار حملات سپاهان برخی از تماشاگران حاضر در استادیوم توهین‌هایی هم به تیم نفت مسجدسلیمان داشتند که مهدی تارتار و اعضای روی نیمکت خویشتن‌داری کردند.

 

سبک بازی تیم نفت مسجد سلیمان البته با گلایه‌هایی از سوی امیر قلعه نویی روبه‌رو شد. سرمربی تیم سپاهان از وقت‌کشی تیم میهمان گله‌مند بود و گفت اگر روزی تیم من در زمین وقت‌کشی کند روز مرگ من است.