سرمربی سابق رئال، نامزد هدایت تیم دیوید بکام

سرمربی سابق رئال، نامزد هدایت تیم دیوید بکام

وزنامه آ اس مدعی شد سانتیگو سولاری، سرمربی سابق رئال مادرید از طرف دیوید بکام به عنوان شانس اول هدایت تیم او اینتر میامی انتخاب شده است.

سرمربی سابق رئال
سرمربی سابق رئال

به گزارش “ورزش سه”، درحالی‌که شایعات زیادی درباره گزینه‌های احتمالی سرمربی‌گری تیم دیوید بکام، اینتر میامی، که از فصل آینده در لیگ MLS آمریکا حضور خواهد یافت به گوش می‌رسد و نام‍‌ هایی مثل کارلو آنجلوتی به عنوان گزینه‌های احتمالی این پست مطرح شده است آ اس می‌گوید به نظر می‌رسد سانتیاگو سولاری، سرمربی سابق رئال مادرید از شانس بیشتری برای این پست برخوردار است.

بر اساس این گزارش، سولاری آرژانتینی نامزد اول پست سرمربی‌گری تیم جدید دیوید بکام است و هیات مدیره باشگاه اینتر میامی، این استراتژیست آرژانتینی را به عنوان گزینه خود اعلام کرده است.

سولاری سابقه فوتبالی فوق‌العاده‌ای دارد. او به عنوان بازیکن کارش را با ریورپلاته شروع کرده و سپس در اروپا سابقه بازی در اتلتیکو مادرید، رئال مادرید و اینترمیلان را دارد.

دوران مربی‌گری سولاری از سال 2016 و با هدایت رئال کاستیا آغاز شده است. او سپس در سال 2018 به عنوان سرمربی رئال مادرید منصوب شده و در 32 بازی روی نیمکت این تیم نشست. سولاری در رئال مادرید 22 پیروزی، دو تساوی و هشت باخت در کارنامه دارد.