پیوس: زمان ما اعتصابی وجود نداشت چون پولی نبود/ فردوسی‌پور به ما رکب زد!

خبرگزاری فارس: پیوس: زمان ما اعتصابی وجود نداشت چون پولی نبود/ فردوسی‌پور به ما رکب زد!

 فرشاد پیوس در پایان دیدار دوستانه تیم سرخابی با رسانه ورزش اظهار داشت: بازی خوب و سنگینی بود. تیم حریف بازیکنان جوانی داشت که بسیار دونده بودند. فردوسی‌پور به ما رکب زد چراکه قرار بود بازیکن جا نزند اما کمی ما را اذیت کردند. البته این صحبت‌ها تنها شوخی است.

وی ادامه داد: به هر حال این بازی به یاد مرحوم بهزادی، احدی و حتی ناصر حجازی و هادی نوروزی برگزار شد که جایشان بسیار خالی است. اگر در آن طرف دنیا هم چنین مسابقاتی برگزار کنند وظیفه خودم می‌دانم که حضور داشته باشم چراکه شاید فردا خودم از دنیا بروم پس چه بهتر است حالا که زنده هستیم به هم توجه کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد نظرسنجی برنامه نود خاطرنشان کرد: دایی اسطوره فوتبال ایران است و بارها نام ایران را در میادین مختلف و مسابقات اروپایی بالا برده و خیلی‌ها او را به صورت کامل می‌شناسند. من فکر می کنم حق علی دایی بود که انتخاب شود و به وی تبریک می‌گویم. امیدوارم در مربیگری‌اش موفق باشد و سایه‌اش بالای سر فوتبال ایران بماند.

پیوس در خصوص شرایط پرسپولیس عنوان کرد: به هر حال باید به سرمربی کمک کرد. شاید تیم نقاط ضعفی داشته باشد اما همین که از رده شانزدهم توانسته خودرا به جمع مدعیان برساند یعنی شرایط رو به ردش است. قطعا این موفقیت با برنامه‌ریزی حاصل شده است و خوشبختانه بازیکنان روحیه بالایی دارند.

وی افزود: بازیکنان سرمربی خود را قبول دارند و برایش احترام قائل هستند. امیدوارم همه کمک کنند تا پرسپولیس به جایگاه واقعی خود و همان جایگاهی که ما و هواداران دلمان می‌خواهد برسد.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص اعتصاب بازیکنان پرسپولیس خاطرنشان کرد: زمان ما این گونه نبود چون پول زیادی هم نبود. بازیکنان حق دارند. باشگاه باید پول آنها را براساس قرارداد پرداخت کند. آنها جوان هستند و باید بیشتر با آنها صحبت کرد. خوشبختانه پرسپولیس شرایط خوبی دارد و همه باید از آن حمایت کنند.

فارس/پیوس در پاسخ به اینکه چه توصیه‌ای به مهدی طارمی که همیشه شما را اسطوره خود می‌دانست دارید، گفت: من در هر مسابقه بعد از اینکه اولین گلم را به ثمر می‌رساندم به دنبال گل‌های بعدی بودم اما طارمی این گونه نیست و وقتی یک گل می‌زند اشباع می‌شود در حالی که نباید این گونه باشد و بعد از هر گل باید انگیزه مضاعف پیدا کند تا بیشتر گلزنی کند.

وی اظهار داشت: نه تنها به طارمی بلکه به تمام بازیکنان توصیه می‌کنم به خوبی استراحت کنند. تمرینات منظم داشته باشند و از حاشیه‌ها دور باشند. چراکه در غیر این صورت نمی‌توانند ماندگار شوند و به موفقیت برسند. طارمی هم بازیکن جوان و آینده‌داری است و توصیه می‌کنم کمتر مصاحبه کند تا اوضاع بهتر شود.

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

دانلود سریال و آهنگ

روزنامه قانون