پویش شب‌های همدلی قهرمانان ورزش اسلامشهر درماه مبارک رمضان

پویش شب‌های همدلی قهرمانان ورزش اسلامشهر درماه مبارک رمضان

گنج‌زاده: نوبت ورزشکاران است تا در کنار مردم آسیب‌پذیر باشند

جمعی از قهرمانان و ورزشکاران اسلامشهر در پویش با عنوان شب‌های همدلی قصد تهیه غذای سحری برای شب‎‌های ماه مبارک رمضان خانواده‌های نیازمند را دارند.

جمعی از ورزشکاران و قهرمانان ورزش ایران و منطقه اسلامشهر قصد دارند در قالب پویشی با عنوان شب‌های همدلی در ایام مبارک رمضان اقدام به تهیه غذای سحری برای خانواده نیازمند کنند.

در این میان قهرمانان چهره‌هایی مانند سجاد گنج‌زاده قهرمان کاراته جهان و آسیا و ملی‌پوش المپیکی کاراته ایران، شاهین موسوی ملی‌پوش المپیکی بوکس کشورمان، فرید حقیقی ملی‌پوش سابق کاتا ایران، حمزه زرینی کاپیتان سابق تیم ملی والیبال، بهنام مهدیزاده قهرمان کشتی فرنگی جهان، مهرداد زمانی ملی‌پوش جودو ایران، محمد منصوری کاپیتان تیم ملی جوجیتسو، امیر حسین آذری کاپیتان تیم ملی بسکتبال جوانان و چهره‌های دیگر حضور دارند.

سجاد گنج‌زاده در خصوص تشکیل پویش شب‌های همدلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در روزهایی که همراه با دوستان در موسسه خیریه علی بن ابی‌طالب مشغول کمک رسانی به هموطنان آسیب‌پذیر بودم، جرقه این اتفاق در منطقه اسلامشهر به ذهنم رسید. اسلامشهر یکی از مناطقی است که نیازمند خیلی دارد و همین موضوع باعث شد تا این طرح به ذهنم برسد و با جمع‌بندی با برخی قهرمانان و دوستان دیگر به این نتیجه برسیم تا در ایام ماه مبارک رمضان اقدام به توزیع غذای سحری بکنیم.

وی تصریح کرد: خدا را شکر وقتی این طرح را با قهرمانان دیگر در میان گذاشتم همه به گرمی استقبال کردند و آمادگی خود را برای همراهی در این موضوع اعلام کردند. روزهای گذشته نیز جلسه‌ای با سایر قهرمانان برگزار کردیم و قرار شد با همراهی هیئت یا مهدی (عج) که کارهایی اجرایی این طرح را انجام می‌دهد و جمع‌آوری کمک‌های مردمی این اتفاق و هدف را رقم بزنیم. مطمئنم وقتی کاری را برای رضای خدا انجام می‌دهیم، نتیجه آن را می‌گیریم و امیدوارم در این مسیر و در این روزهای سخت کرونایی شرمنده خانواده‌های نیازمند نباشیم و حداقل خیال آنها را بابت غذای سحری راحت کنیم.

ملی‌پوش المپیکی کاراته ایران در خصوص اقدامات و فعالیت‌های خیریه اخیر ورزشکاران گفت: وظیفه اجتماعی ما این ایت که در این روزهای سخت در کنار مردم باشیم. همیشه مردم عزیز کشورمان از قهرمانان خود حمایت کردند و حالا وظیفه اجتماعی قهرمانان است تا در کنار مردم باشند و برای کمک به خانواده‌های آسیب پذیر از آبروی خود در راه خیر استفاده کنند. امیدوارم در شب‌های ماه رمضان نیز قهرمانان عزیز کشورمان بتوانند قدمی برای خانواده‌های آسیب پذیر بردارند.